• Languages:
Jak dojechać?

Akcja „Dar Serca” z Marszałkiem Senatu

  • Home
  • Akcja „Dar Serca” z...
7 Mar

Akcja „Dar Serca” z Marszałkiem Senatu

Od kilku lat Praska Giełda Spożywcza organizuje wspólnie z TVP Warszawa akcję charytatywną „Dar Serca”. Polega ona każdorazowo na odwiedzeniu wybranego domu dziecka na terenie Mazowsza i wsparciu tej placówki artykułami żywnościowymi.

W wyjazdach do domów dziecka, delegacji z Praskiej Giełdy Spożywczej towarzyszy ekipa Telewizji Warszawa, a niekiedy również znane postaci życia publicznego. W 2016 roku naszą akcję wsparła swoją obecnością wicemarszałek Senatu RP Maria Koc.

Podczas tych wyjazdów, podopieczni domów dziecka ma okazję osobiście spotkać się z dziennikarzami, znanymi im często z ekranu telewizyjnego; poznać ich warsztat dziennikarski i zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcia.

W trakcie odwiedzin, każdej z placówek opiekuńczo-wychowawczych przekazywanych jest zazwyczaj kilkaset kilogramów artykułów spożywczych. Ponadto wszyscy wychowankowie odwiedzanego domu dziecka otrzymują od Praskiej Giełdy upominki indywidualne.

W tym roku zaproszenie do odwiedzenia wybranego domu dziecka na Mazowszu – razem z Praską Giełdą Spożywczą – przyjął marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.

W dniu 6 marca 2018 roku dyrektor PGS Janusz Dąbrowski został przyjęty przez marszałka Stanisława Karczewskiego w celu omówienia przygotowań do podjęcia tegorocznej akcji „Dar Serca” z jego udziałem.

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i