• Languages:
Jak dojechać?

HURTOWNIE NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE KLIENTOWI

 • Home
 • HURTOWNIE NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE KLIENTOWI
27 Wrz

HURTOWNIE NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE KLIENTOWI

Podczas uroczystych obchodów 26 rocznicy Praskiej Giełdy Spożywczej, działający na PGS hurtownie, wybrane w głosowaniu klientów, otrzymały laury „Hurtownia Przyjazna Klientowi”.

 

Celem współzawodnictwa między hurtowniami, w ramach plebiscytu zorganizowanego w tym roku już po raz dziewiąty, jest zmobilizowanie operatorów do podnoszenia jakości obsługi klientów Praskiej Giełdzie Spożywczej, a także docenienie roli kupującego.

 

Ideą współzawodnictwa jest uhonorowanie operatorów, którzy oferują klientom szeroki asortyment, konkurencyjne ceny, wyróżniają się wysoką jakością obsługi oraz oferują upusty, rabaty i pomoc informacyjną.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi swoje głosy na 74 operatorów oddało 1648 kupców. Rywalizacja między hurtowniami toczyła się  w trzech kategoriach w zależności od zajmowanej przez nie powierzchni handlowej.

 

Po podliczeniu głosów i ogłoszeniu wyników plebiscytu – nagrody z rąk burmistrza Ząbek Roberta Perkowskiego, przewodniczącego rady nadzorczej Zenona Daniłowskiego oraz prezes Praskiej Giełdy Spożywczej Agnieszki Mostowskiej otrzymali:

 

W kategorii do 199 m2 zajmowanej powierzchni:

 

 1. Zakład Mięsny Zbyszko. Zbigniew Kruk. Hurtownia prowadzi na PGS działalność od 2014 roku na powierzchni 188 m2. Laur HPK firma zdobyła po raz czwarty.

 

 1. Hurt-Detal. Artykuły Spożywcze. Henryk Rzepka Marcin Makaruk. Hurtownia handlująca słodyczami, prowadzi na PGS działalność od 1994 roku, obecnie na powierzchni 85 m2. Laur HPK otrzymała po raz drugi.

 

 1. Bis-Pak Wojciech Jaworski. Hurtownia opakowań jednorazowych działalność na PGS rozpoczęła w 2003 roku, na powierzchni 129 m2. Laur HPK firma otrzymała po raz drugi.

 

W kategorii – od 200 m2 do 499 m2 zajmowanej powierzchni:

 

 1. Alosa Sylwia Adamkiewicz-Zarzycka. Hurtownia prowadzi handel rybami i przetworami rybnymi. Działalność na PGS firma rozpoczęła w 2004 roku, a obecnie zajmuje powierzchnię 225 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała po raz piąty.

 

 1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Apex Andrzej Pełka. Hurtownia prowadzi sprzedaż i dystrybucję wyrobów mięsnych. Od 1998 roku działa na PGS, zajmując obecnie powierzchnię 222 m2. Laur HPK firma odebrała po raz trzeci.

 

 1. Tomas Przedsiębiorstwo Handlowe. Działalność w formie dystrybucji produktów ogólnospożywczych firma prowadzi na PGS od 2005 roku, zajmując aktualnie powierzchnię 225 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała w tym roku po raz pierwszy.

 

W kategorii od 500 mzajmowanej powierzchni:

 

 1. Gonciarz Opakowania. Małgorzata Gonciarz Ireneusz Gonciarz Spółka Jawna. Na PGS firma działa od 1994 roku w branży opakowań jednorazowych, artykułów biurowych i chemii gospodarczej. Obecnie zajmuje powierzchnię 1568 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała po raz piąty.

 

 1. EJART Spółka Jawna Ewa, Rafał, Jerzy i Artur Teodorczyk Hurt-Detal Mięso Wędliny. Działalność na PGS hurtownia prowadzi od 2004 roku, zajmując powierzchnię 996 m2. Laur HPK firma otrzymała po raz drugi.

 

 1. Amigo Andrzej Chrust. Hurtownia ogólnospożywcza specjalizuje się w handlu artykułami sypkimi. Na PGS prowadzi działalność od 1998 roku, zajmując obecnie powierzchnię 1663 m2. Laur HPK firma otrzymała w tym roku po raz trzeci.

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i