• Languages:
Jak dojechać?

Plebiscyt na hurtownię najbardziej przyjazną

  • Home
  • Plebiscyt na hurtownię najbardziej...
29 Sie

Plebiscyt na hurtownię najbardziej przyjazną

 W dniach – od 6 do 8 września 2017 r., w godzinach: 6:00–11:00 na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej zostanie przeprowadzona doroczna edycja tradycyjnego już plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi.

Do głosowania na najlepszą zdaniem klientów hurtownię są zaproszeni wszyscy kupcy zaopatrujący się na Praskiej Giełdzie Spożywczej. Prawidłowo wypełniony kupon plebiscytowy, którego formularz można pobrać z hurtowni, daje możliwość otrzymania upominku od Praskiej Giełdy Spożywczej w postaci parasola lub torby eko. Do składania wypełnionych kuponów zapraszamy na stanowiska, które będą ustawione przy wjeździe A oraz przy wjeździe C.

Celem plebiscytu, który w tym roku zostanie przeprowadzony po raz dziewiąty, jest mobilizacja operatorów do podnoszenia jakości obsługi klientów, jak również podkreślenie ważnej roli kupującego.

Współzawodnictwo w formie plebiscytu ma na uwadze uhonorowanie właścicieli hurtowni – operatorów, którzy oferują klientom szeroki asortyment produktów w konkurencyjnych cenach, a także wyróżniają się wysoką jakością obsługi oraz oferują upusty i rabaty.

Dla promocji swojej aktywności na Praskiej Giełdzie Spożywczej, hurtownie oferujące mięso i wędliny – EJART i Gobarto – zaproszą w tych dniach kupców Praskiej Giełdy na poczęstunek z grilla. Dostawcy ogólnospożywczej hurtowni Marpol będą z kolei oferowali poczęstunek produktami przez siebie wytwarzanymi. Minipunkty degustacyjne z ciastkami uruchomi hurtownia opakowań do produktów spożywczych Gonciarz, która ponadto do zakupów dokonywanych w jej hali będzie dodawać torby ekologiczne wielokrotnego użytku. Podczas plebiscytu będzie się promował także Fortis Bank, który zaoferuje kupcom swoje produkty finansowe.

Niektóre hurtownie, w ramach promocji swojej aktywności na Praskiej Giełdzie Spożywczej, będą w tych dniach oferowały promocje cenowe, a także ustawią stoiska z produktami do degustacji.

Plebiscytowi będzie towarzyszyła prezentacja samochodów dostawczych różnych marek, które będą oferowane m.in. przez Polską Grupę Dealerów, Petit Forestier oraz dealera Opla.

Dla zainteresowanych ekspozycjami pojazdów, dealerzy przygotują gadżety, degustacje produktów spożywczych, a także zaproponują udział w konkursach, gdzie nagrodą będzie wypożyczenie oraz bezpłatne testowanie wskazanych modeli pojazdów.

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i