fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Amigo Andrzej Chrust sp. z o.o.

  • Home
  • Amigo Andrzej Chrust sp....
6 wrz

Amigo Andrzej Chrust sp. z o.o.

Hurtownia funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od blisko 30 lat i od początku specjalizuje się w ofercie i dystrybucji produktów sypkich. We wcześniejszym okresie obecny właściciel firmy działał na Praskiej Giełdzie w spółce ze swoim bratem, pod szyldem Polgreen, natomiast od roku 2009 – już samodzielnie – pod marką Amigo.

Obecnie hurtownia zajmuje około 3600 m2 powierzchni hali, na której oferuje blisko cztery tysiące osobnych pozycji produktowych. W ofercie znajdują się produkty przede wszystkim o długim okresie przechowywania: mąki, kasze, makarony, oleje, cukier, ryż, groch fasole, płatki, bakalie, karma dla zwierząt – w tym domowych oraz drobiu i gołębi, przyprawy, konserwy, a także przekąski i inne produkty ogólnospożywcze.

Klientem hurtowni artykułów sypkich Amigo są w przeważającej mierze sklepy spożywcze, ale pokaźną grupę klientów stanowią także firmy cateringowe i restauracje.

Obok produktów konfekcjonowanych, hurtownia Amigo oferuje także produkty luzem w które zaopatruje m.in. zakłady masarskie oraz zakłady piekarnicze.

Towar, którym handluje hurtownia artykułów sypkich Amigo, pozyskuje od wielu dostawców, wśród których są zarówno producenci jak i dystrybutorzy.

Hurtownia Amigo ma możliwość dowożenia swoich produktów na terenie całego kraju – i z tej możliwości korzysta, docierając do najdalszych zakątków Polski i mając do dyspozycji flotę samochodów dostawczych składającą się z piętnastu pojazdów. Najwięcej klientów hurtowni Amigo znajduje się jednak na Mazowszu – w stolicy i miejscowościach podwarszawskich: m.in. w Otwocku, Pruszkowie, Wołominie i Legionowie.

Sprzedaż produktów przez hurtownię Amigo na samej Praskiej Giełdzie Spożywczej jest również znacząca, ponieważ wynosi od 20 do 30 proc. całej dystrybucji. Swoją bogatą ofertę dla klientów hurtownia prezentuje na stronie: https://amigohurt24.pl

Hurtownia Amigo handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 16:00 oraz w soboty, w godzinach – od 5:00 do 12:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cen. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i