fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Nagrody i certyfikaty

  • Home
  • Nagrody i certyfikaty

Nasze osiągnięcia

Praska Giełda Spożywcza należy do Stowarzyszenia Rynków Hurtowych w Polsce. W jego ramach działa na rzecz pozyskania środków unijnych dla rozwoju i modernizacji tego kanału dystrybucji. Giełda jest również członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych.

Rynki hurtowe w Europie Zachodniej są synonimem wysokiej jakości. Wprowadzają własne certyfikaty, a produkty z nich pochodzące są uznawane za artykuły o najwyższej jakości. Praska Giełda Spożywcza stawia sobie za cel, aby dzięki jej pośrednictwu, oferowane produkty były konkurencyjne cenowo i reprezentowały europejskie standardy jakościowe.

 

Praska Giełda Spożywcza jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych

Praska Giełda Spożywcza SA troszczy się o to, aby być rynkiem konkurencyjnym wobec innych miejsc zaopatrzenia. A to, oczywiście, oznacza wysoką jakość i atrakcyjne ceny, które są na Giełdzie zdecydowanie niższe niż w innych miejscach handlu hurtowego. Ich uzyskiwanie ma istotny związek z odpowiednią wielkością obrotu, którą Giełda – z uwagi na skalę własnego rynku – zapewnia swoim kontrahentom.

28

Tytuł Pro Masovia 2011

W 2011 roku otrzymaliśmy Medal Pamiątkowy Pro Masovia za całokształt działalności zawodowej, społecznej, publicznej i realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego, które wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Mazowsza.

Z wielką radością informujemy że nasza firma otrzymała Certyfikat Szlachetności od grupy Edenred. Jesteśmy z tego powodu bardzo wdzięczni nie tylko osobą które doceniły naszą ciężką pracę ale głównie naszemu zespołowi który codziennie ciężko pracuje aby utrzymać tak wysoki poziom.

Ten Certyfikat jest dla nas wielkim wyróżnieniem gdyż pokazuje jak codziennego wysiłku i zanglizowania potrzeba aby po skończeniu codzienne pracy czuć satysfakcje i spełnienie.

Dziękujemy

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i