• Languages:
Jak dojechać?

Nagrody i certyfikaty

  • Home
  • Nagrody i certyfikaty

Nasze osiągnięcia

Praska Giełda Spożywcza należy do Stowarzyszenia Rynków Hurtowych w Polsce. W jego ramach działa na rzecz pozyskania środków unijnych dla rozwoju i modernizacji tego kanału dystrybucji. Giełda jest również członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych.

Rynki hurtowe w Europie Zachodniej są synonimem wysokiej jakości. Wprowadzają własne certyfikaty, a produkty z nich pochodzące są uznawane za artykuły o najwyższej jakości. Praska Giełda Spożywcza stawia sobie za cel, aby dzięki jej pośrednictwu, oferowane produkty były konkurencyjne cenowo i reprezentowały europejskie standardy jakościowe.

 

Praska Giełda Spożywcza jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych

Praska Giełda Spożywcza SA troszczy się o to, aby być rynkiem konkurencyjnym wobec innych miejsc zaopatrzenia. A to, oczywiście, oznacza wysoką jakość i atrakcyjne ceny, które są na Giełdzie zdecydowanie niższe niż w innych miejscach handlu hurtowego. Ich uzyskiwanie ma istotny związek z odpowiednią wielkością obrotu, którą Giełda – z uwagi na skalę własnego rynku – zapewnia swoim kontrahentom.

28

Tytuł Pro Masovia 2011

W 2011 roku otrzymaliśmy Medal Pamiątkowy Pro Masovia za całokształt działalności zawodowej, społecznej, publicznej i realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego, które wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Mazowsza.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i