fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

   Biegi przełajowe ze wsparciem Praskiej Giełdy Spożywczej

  • Home
  •    Biegi przełajowe ze...
4 paź

   Biegi przełajowe ze wsparciem Praskiej Giełdy Spożywczej

Praska Giełda Spożywcza wspiera od początku organizację odbywających się w Parku Miejskim w Ząbkach tzw. Jesiennych Biegów Przełajowych.

Biegi te są doroczną imprezą sportowo-rekreacyjną, wywołującą masowe zainteresowanie dzieci i młodzieży, a także ich rodziców – nie tylko jako kibiców, ale przede wszystkim jako uczestników tego wydarzenia.

W tegorocznej XXXI edycji biegów, organizowanych w parku im. Michała Szuberta przez Urząd Miasta w Ząbkach i Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Kochanowskiego, wzięło udział blisko pięciuset uczniów ząbkowskich szkół podstawowych, absolwentów, ale także rodziców uczniów biegających wespół z dziećmi oraz innych dorosłych mieszkańców Ząbek. W swoich kategoriach wiekowych i z podziałem na płeć rywalizowali oni na różnych dystansach.

Największą atrakcję imprezy stanowiły biegi i sztafety rodzinne. Szczególne uznanie należy się rodzicom, którzy dają przykład swoim pociechom, spędzając z nimi wolny czas na aktywności fizycznej.

Każdemu uczestnikowi zawodów, który ukończył swój bieg, Praska Giełda Spożywcza w ramach regeneracji po wysiłku zapewniła drobny poczęstunek.

Uczestnicy – w tym zwycięzcy biegów przełajowych w Ząbkach reprezentowali następnie z powodzeniem swoje ząbkowskie szkoły podczas przełajowych zawodów rejonowych oraz powiatowych.

Autorzy zdjęć: Dorota Lubaszka i Rafał Bałka

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i