fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Bis-Pak Opakowania Jaworski Wojciech

  • Home
  • Bis-Pak Opakowania Jaworski Wojciech
9 gru

Bis-Pak Opakowania Jaworski Wojciech

Hurtownia opakowań do produktów spożywczych Bis-Pak działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1992 roku. Ta rodzinna firma na powierzchni hali około 130 m2 oferuje opakowania jednorazowe z różnych tworzyw – zarówno z nazywanych potocznie plastikowymi: jak pet, polipropylen czy styropian; jak również z papieru i z drewna.

Klientami hurtowni Bis-Pak są obok sklepów spożywczych głównie punkty gastronomiczne, restauracje i firmy cateringowe.

Klienci w przeważającej części pochodzą ze stolicy oraz z miejscowości podwarszawskich. W Warszawie odbiorcy produktów Bis-Paku są po obu stronach Wisły – m.in. na Targówku, w Rembertowie, Śródmieściu, na Żoliborzu i Ursynowie. W miejscowościach podstołecznych są w powiecie wołomińskim (m.in. Zielonka, Kobyłka, Radzymin), a także w Falenicy, Karczewie i Otwocku.

Dystrybucja produktów hurtowni Bis-Pak odbywa się w blisko 70 proc. bezpośrednio do klienta. Towar jest dostarczany do nich czterema samochodami.

Produkty są przez hurtownię opakowań pozyskiwane z całej Polski – głównie od producentów, ale i od dystrybutorów. W 80 proc. towar jest dowożony przez dostawców bezpośrednio do hurtowni Bis-Paku na Praską Giełdę.

Hurtownia swoim klientom oferuje ponadto usługę – zlecaną na zewnątrz – w postaci nadruków na zakupionych u niej produktach.

Hurtownia opakowań Bis-Pak handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 14:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 5:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i