fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Centrum Drobiowe Reg-Drób Michał Strąk, Regina Strąk Spółka Jawna

  • Home
  • Centrum Drobiowe Reg-Drób Michał...
21 wrz

Centrum Drobiowe Reg-Drób Michał Strąk, Regina Strąk Spółka Jawna

Hurtownia Reg-Drób funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1995 roku. Jej właścicielka przez pierwszy okres działalności prowadziła firmę samodzielnie, obecnie zaś od 2013 roku w spółce z synem.

Przez wiele lat w zakres oferowanego asortymentu hurtowni wchodził wyłącznie drób. Obecnie natomiast w hali na powierzchni około 670 m2 oprócz mięsa kurczaka, indyka, kaczki, perliczki i gęsi – w całości i w elementach – a także drobiowych wędlin, oferowane jest również mięso wieprzowe i wołowe oraz wieprzowe wędliny. W ofercie i dystrybucji hurtowni dominujący jest jednak w dalszym ciągu drób, bo odpowiada za blisko 80 proc. sprzedaży.

Centrum Drobiowe Reg-Drób od lat korzysta głównie z oferty sprawdzonych, dużych polskich dostawców, tj. producentów i dystrybutorów – dawniej państwowych – którzy niezmiennie gwarantują hurtowni wysoką jakość oferowanych produktów.

Dystrybucja hurtowni w ilości około 60–70 proc. odbywa się do tradycyjnych polskich sklepów, nie zrzeszonych w sieciach. Pozostali klienci Centrum Drobiowego Reg-Drób to restauracje, szkoły, stołówki, a także różne instytucje. Są to najczęściej klienci stali, ale przybywa też nowych – głównie spośród mniejszych sklepów.

Jeśli chodzi o obszar dystrybucji produktów Reg-Drobiu, to jest ona skoncentrowana przede wszystkim w stolicy oraz w miejscowościach podstołecznych, jak przykładowo Błonie, Legionowo, Raszyn, Piaseczno czy Wołomin. Z dzielnic warszawskich Reg-Drób dostarcza swoje produkty m.in. na Ursynów, do Śródmieścia, na Wolę i na Żoliborz.

Dystrybucja Reg-Drobiu realizowana do drzwi klienta przewyższa pod względem masy towarowej sprzedaż hurtowni na samej Praskiej Giełdzie. Dowóz zamówionych produktów odbywa się dziewięcioma samochodami zaopatrzonymi w agregaty chłodnicze.

Firma hurtowa Reg-Drób handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 12:00 oraz w soboty, w godzinach – od 5:00 do 10:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i