fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Duo-Tes Spółka Komandytowa Tomasz Śibilski Ewa Śibilska

  • Home
  • Duo-Tes Spółka Komandytowa Tomasz...
3 sty

Duo-Tes Spółka Komandytowa Tomasz Śibilski Ewa Śibilska

Duo-Tes to polska firma dystrybucyjna z siedzibą w Książenicach, obecna na krajowym rynku od 27 lat. Zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych na terenie województwa mazowieckiego, a ponadto trudni się importem produktów spożywczych.

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej spółka Duo-Tes obecna jest od 2019 roku. Dysponuje halą o powierzchni ponad 2300 m2, w której oferuje asortyment ogólnospożywczy – tj. nabiał, wędliny, słodycze, przetwory i konserwy, jaja, mrożonki, ryby, artykuły sypkie, karmę dla zwierząt i inne. Spośród alkoholi sprzedaje jedynie piwo. Duo-Tes prowadzi ponadto dystrybucję produktów chemii gospodarczej. Z oferty spożywczej szczególnie rozbudowany jest dział nabiału. W stałej sprzedaży hurtowni w Ząbkach jest łącznie około osiem tysięcy indeksów produktów.

Klientami Duo-Tesu są mniejsze hurtownie, ale przede wszystkim sklepy detaliczne należące zarówno do lokalnych polskich sieci, jak i indywidualne sklepy osiedlowe.

Klienci tej hurtowni na Praskiej Giełdzie znajdują się zarówno w samej stolicy, jak i w miejscowościach podwarszawskich – głównie w powiecie wołomińskim, ale także w odleglejszych miejscowościach Mazowsza, z zasięgiem aż do Radomia czy Ciechanowa. Dowóz produktów pod drzwi klienta zapewniają cztery samochody dostawcze.

Hurtownia Duo-Tes wyróżnia się intensywną i regularną działalnością promocyjną oferowanych przez siebie artykułów – m.in. za pośrednictwem bilbordów oraz dwa razy w miesiącu gazetek promocyjnych produktów. Zatrudnia też kilku przedstawicieli handlowych, by zapewnić pozyskanie nowych klientów.

Z uwagi dużą powierzchnię sprzedażową i dostępny parking – dystrybucja produktów hurtowni Duo-Tes na Praskiej Giełdzie sięga 50 proc. całkowitej sprzedaży hurtowni.

Hurtownia ogólnospożywcza Duo-Tes handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach od 3:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 3:00 do 12:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i