fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Eurocash Cash&Carry

  • Home
  • Eurocash Cash&Carry
28 paź

Eurocash Cash&Carry

Hurtownia Eurocash, mieszcząca się w największej na Praskiej Giełdzie Spożywczej hali targowej, funkcjonuje w ramach grupy biznesowej Eurocash Cash&Carry – działającej w strukturze Eurocash S.A. – do której należy ponad 180 hurtowni w Polsce, koncentrujących się na obsłudze tysięcy małych i średnich sklepów z produktami spożywczymi oraz innymi szybko zbywalnymi. W tej hali wcześniej mieściła się hurtownia pod nazwą Batna, która została przejęta właśnie przez Grupę Eurocash.

Eurocash Cash&Carry na Praskiej Giełdzie jest hurtownią ogólnospożywczą o dużej powierzchni sprzedaży, która na około 4200 metrach kwadratowych oferuje ponad 6500 indeksów produktów. Na jej asortyment składają się produkty najpopularniejsze w każdej kategorii, uzupełnione o wyroby regionalne oraz o artykuły występujące pod marką własną.

Hurtownia ogólnospożywcza Eurocash zapewnia głównie zaopatrzenie sklepów – zarówno marek należących do Eurocash S.A., jak i będących w jej sieci franczyzowej, ale również sklepów tradycyjnych, niezrzeszonych. Klientami Eurocashu na Praskiej Giełdzie są także firmy cateringowe, restauracje, bary i instytucje organizujące zbiorowe żywienie.

Klienci hurtowni ogólnospożywczej Eurocash znajdują się zasadniczo w promieniu nie większym niż 50 kilometrów od Praskiej Giełdy. Większość z nich, bo blisko 70 proc., zaopatruje się w produkty w hali na Praskiej Giełdzie – co umożliwia duża powierzchnia sprzedażowa, przygotowana do tego obsługa oraz spory parking dla klientów.

Pozostali klienci korzystają z dystrybucji własnej Eurocashu z PGS, który dostarcza do nich towar dziesięcioma samochodami. Dowożone produkty docierają m.in. do odbiorców w Nowym Dworze Mazowieckim, Otwocku, Karczewie, Poświętnym, Zakroczymiu, Serocku, Sulejówku i Halinowie. Dystrybucją na terenie stolicy zajmuje się już inny oddział Eurocashu.

Za pomocą funkcjonującej od kilku miesięcy aplikacji, klient Eurocashu może dotrzeć do kolejnych około 5500 indeksów produktów nie prezentowanych w hali sprzedaży na Praskiej Giełdzie i zamówić wybrane przez siebie produkty, które w ciągu dwóch dni zostają dostarczone do hali – gotowe do odbioru przez klienta.

Towar, który hurtownia Eurocash sprzedaje na Praskiej Giełdzie, pozyskuje z całego kraju – w blisko 70 proc. pochodzi on bezpośrednio od producentów, którzy dostarczają go do hurtowni na PGS. Pozostała część pochodzi z magazynu centralnego Eurocashu.

Hurtownia ogólnospożywcza Eurocash Cash&Carry handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach od 3:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 3:00 do 13:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i