fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Ferma niosek mariusz dziewulski

  • Home
  • FERMA NIOSEK MARIUSZ DZIEWULSKI
15 lut

Ferma niosek mariusz dziewulski

Jak sugeruje nazwa firmy – właściciel hurtowni jaj, obecnej na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1995 roku, jest przede wszystkim ich producentem.

Na fermie pod Kałuszynem ma około 22 tysięcy niosek, od których dostarcza jaja wyłącznie ściółkowe oraz od kur z wolnego wybiegu – w tym od zielononóżek. Firma posiada też własny zakład pakowania jaj. Kury karmione są paszami przygotowanymi we własnej mieszalni pasz. Pasze są wytwarzane z produktów naturalnych, bez dodatków syntetycznych, z dodaniem – przygotowanych również we własnym zakresie – naturalnych mieszanek ziołowych.

Firma Mariusza Dziewulskiego prowadzi dystrybucję swoich produktów samodzielnie, jak i we współpracy z firmą dystrybucyjną, dostarczając swoje produkty za jej pośrednictwem do najdalszych zakątków na obszarze całego kraju.

Hurtownia Dziewulski na Praskiej Giełdzie sprzedaje około 30 proc. własnej produkcji fermy. Zaopatruje ona w swoje produkty hurtownie, sklepy – zarówno samodzielnie działające, jak i zrzeszone w lokalnych polskich sieciach – ponadto firmy cateringowe, hotele, szkoły i przedszkola.

Tylko niewielka część dystrybucji hurtowni Dziewulski odbywa się bezpośrednio na Praskiej Giełdzie. Większość towaru dowożona jest do klientów pięcioma samochodami.

W stolicy hurtownia prowadzi dystrybucję jaj w dzielnicach po prawej stronie Wisły, a na Mazowszu ze swoimi produktami dociera m.in. do Siedlec, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego i Łukowa.

Firma prowadzi również eksport swoich produktów – do jednej z hurtowni w Wielkiej Brytanii, w Londynie, skąd towar rozwożony jest do tamtejszych sklepów.

Hurtownia jaj Mariusza Dziewulskiego handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do soboty w godzinach – od 4:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i