fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

MyCoffee.pl

Opis

Od maja 2017 Firma MAGIK Trade przejeła sprzedaż detaliczną stacjonarną oraz internetową od spółki Polkond co ma ułatwić kontakt oraz przyspieszyć obsługę klienta detalicznego i szybciej dostarczać zamówiony towar po przez internet i stronę www.mycoffee.pl

W 2012 r. rozpoczęliśmy import bezpośrednio od producentów z Włoch prawdopodobnie najlepsze na świecie kawy z palarni takich jak Lavazza, Pellini, Vergniano, Gimoka, Illy. W naszej ofercie znajdują się tylko świeże produkty. Co dwa tygodnie jeździmy do Włoch, dlatego kupiona u nas kawa jest świeżo palona i posiada nie powtarzalny aromat i smak.
Dostawy są realizowane codziennie, jeżeli otrzymamy wpłatę do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia lub dostarczamy na terenie Warszawy w następnym dniu roboczym.

W roku 2014 firma rozszerzyła swój asortyment i rozpoczęła sprzedaż znanych na Polskim rynku marek kaw takich jak Jacobs, Tchibo, Nescafe, oraz zajeliśmy się sprzedażą herbaty Lipton, Kandy’s oraz Fruit Garden.

Ważnym wydarzeniem w 2014 roku było wprowadzenie własnej marki kawy MyCoffee, która obecnie ma 3 rodzaje świeżo palonych ziaren tj.: Brazylia Santos, Indie Plantation AA,  Etiopia Djimmah.

Swoją działalność cały czas modyfikujemy, by w jak najlepszy sposób dopasować się do zmieniających się warunków rynkowych.

W swojej ofercie mamy kompleksowe zaopatrzenie biur, sprzedaż i wynajem ekspresów do kawy, serwis, sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Chcemy, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni kompleksowej obsługi oraz towaru.

MyCoffee.pl

Dane kontaktowe

MyCoffee.pl – MAGIK TRADE Sp. z o.o.

 

ul. Piłsudskiego 180 /B6

05-091 Ząbki mazowieckie

e-mail: biuro@mycoffee.pl

tel.: 603 551 770

tel.: 603 96 88 22

.

Galeria MyCoffee

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i