fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Gobarto S.A.

20 paź

Hurtownia mięsa i wędlin – która działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej już od 27 lat – w związku z przekształceniami własnościowymi funkcjonuje od pewnego czasu pod nazwą Gobarto. Przez pierwszy, najdłuższy do tej pory okres swojej działalności nosiła nazwę Makton, a następnie funkcjonowała pod szyldem Duda.

Hurtownia Gobarto na Praskiej Giełdzie Spożywczej jest częścią ogólnokrajowej dystrybucji – notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych – największej polskiej firmy zajmującej się ubojem, rozbiorem oraz sprzedażą mięsa czerwonego: wieprzowego, wołowego i dziczyzny. Dodatkowo Grupa dysponuje areałem uprawowym dla produkcji roślinnej oraz biogazowniami.

Hurtownia Gobarto na Praskiej Giełdzie zajmuje halę o powierzchni około 2700 m2, gdzie oferuje bogaty asortyment mięsa z własnej produkcji, a także wędlin od licznych dostawców z całej Polski. Zgodnie z systemem HACCP dysponuje również myjnią pojemników.

Głównymi klientami hurtowni są sklepy – i to wszystkich formatów, bo obok dużych i średnich marketów sieciowych sprzedaż odbywa się także do tradycyjnych sklepów osiedlowych oraz do sklepów spożywczych na bazarach. Oprócz miejsc sprzedaży detalicznej, klientami Gobarto są restauracje, firmy cateringowe oraz szkoły, przedszkola, wojsko, jak również inne instytucje.

Obszar dystrybucji hurtowni mięsa i wędlin Gobarto z hali na Praskiej Giełdzie Spożywczej obejmuje tereny po prawej stronie Wisły – tj. północnego i wschodniego Mazowsza, a także Podlasia aż po Białystok. Są to m.in. miejscowości: Ostrołęka, Łomża, Ciechanów, Płońsk, Wyszków i Nowy Dwór Mazowiecki. Dystrybucja obejmuje także najbliższe okolice Praskiej Giełdy – cały powiat wołomiński, w tym także Ząbki.

Dystrybucja do klienta stanowi około 70 proc. całości sprzedaży i odbywa się blisko dwudziestoma pojazdami z agregatami chłodniczymi. Znacząca część klientów, głównie właścicieli sklepów, przyjeżdża po towar do hurtowni Gobarto na rynku hurtowym w Ząbkach. Są to głównie klienci z najbliższej okolicy.

Firma hurtowa Gobarto S.A. handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 4:00 do 11:00 oraz w soboty, w godzinach – od 4:00 do 9:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i