fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Gonciarz Opakowania M. Gonciarz, I. Gonciarz Sp. j.

  • Home
  • Gonciarz Opakowania M. Gonciarz,...
13 lip

Gonciarz Opakowania M. Gonciarz, I. Gonciarz Sp. j.

Hurtownia Gonciarz, obecna na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1994 roku, zajmuje się dystrybucją opakowań i naczyń jednorazowych do żywności.

Od pewnego czasu swoją ofertę wzbogaca o artykuły chemii gospodarczej, artykuły higieniczne, biurowe, dekoracyjne, elementy wyposażenia sklepów itp., oferując około 1500 indeksów towarów i działając na powierzchni ponad 1600 m2. Z roku na rok do asortymentu wprowadza nowe rozwiązania, np. opakowania przyjazne środowisku (ekologiczne).

Hurtownia Gonciarz jest dystrybutorem produktów znanych i cenionych producentów opakowań – polskich i zagranicznych. Dostawcy firmy dowożą swoje produkty do hurtowni na Praską Giełdę Spożywczą.

W ofercie hurtowni opakowań znajduje się asortyment niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej z zakresu gastronomii, cateringu, handlu, branży piekarskiej i cukierniczej, a także biura i gospodarstwa domowego. Klientami hurtowni Gonciarz są sklepy garmażeryjne, sklepy z chemią gospodarczą, piekarnie, cukiernie, bary, restauracje i hurtownie. Sprzedawane przez nią produkty mają gwarancje jakości.

Dystrybucję produktów do klienta na terenie Warszawy i okolic, a także poza województwo mazowieckie hurtownia prowadzi w oparciu o transport własnymi pojazdami dostawczymi. Do klientów bardziej odległych od Praskiej Giełdy wysyła towar głównie za pośrednictwem firm kurierskich. Bezpłatne dostawy towaru do klienta zapewnia na obszarze Warszawy i okolic – m.in. do Zielonki, Wołomina, Radzymina czy Żyrardowa.

Firma Gonciarz ośmiokrotnie uzyskała na Praskiej Giełdzie wyróżnienie Hurtownia Przyjazna Klientowi. Jest ponadto trzykrotnym laureatem tytułu Gazeli Biznesu, a także konkursu Dobra Firma.

Hurtownia opakowań Gonciarz handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 15:00 oraz w soboty w godzinach – od 5:00 do 12:00.

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

https://g.page/r/CZND1Sjf1WPIEB0/review

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i