fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Handel Hurtowy Robert Świątkiewicz

  • Home
  • Handel Hurtowy Robert Świątkiewicz
12 paź

Handel Hurtowy Robert Świątkiewicz

Hurtownia warzyw i owoców Roberta Świątkiewicza obecna jest na Praskiej Giełdzie Spożywczej i z przerwą funkcjonuje od 1991 roku. Od pewnego czasu właściciel handluje wspólnie z dziećmi – stąd na szyldzie nad hurtownią wypisane jest określenie Robusiowie.

Obecnie hurtownia zajmuje blisko 100 m2 powierzchni sprzedaży. Na jej wyposażeniu są dwie chłodnie – jedna jest przeznaczona na owoce cytrusowe, druga zaś na artykuły zielone i na kiszonki.

Klientami hurtowni są głównie tradycyjne sklepy spożywcze, a oprócz nich także firmy cateringowe. W większości są to klienci, z którymi hurtownia współpracuje od lat.

Dystrybucję swoich produktów hurtownia warzyw i owoców Świątkiewicz prowadzi na terenie stolicy oraz w miejscowościach podwarszawskich – przede wszystkim w powiecie wołomińskim. Klienci hurtowni znajdują się na Pradze i Targówku, ale także po lewobrzeżnej stronie Wisły – na Woli i w Śródmieściu. Z miejscowości podstołecznych z hurtowni warzyw i owoców Świątkiewicz korzystają klienci m.in. z Wołomina, Kobyłki, Radzymina i Ząbek.

Dystrybucja prowadzona przez hurtownię odbywa się mniej więcej w połowie na Praskiej Giełdzie, a w połowie towar dostarczany jest bezpośrednio do klientów.

Jeśli chodzi o dostawców owoców i warzyw krajowych – do hurtowni Świątkiewicz dowożą oni produkty m.in. spod Zakroczymia, Grójca i Nowej Wsi.

Firma hurtowa Świątkiewicz handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 3:00 do 12:30 oraz w soboty, w godzinach – od 3:00 do 8:30.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i