fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Handluj razem z nami!

  • Home
  • Handluj razem z nami!
16 sie

Handluj razem z nami!

Praska Giełda Spożywcza jest od trzydziestu lat znaczącym w kraju miejscem handlu produktami spożywczymi oraz innymi artykułami szybko zbywalnymi. Z uwagi na skalę naszej działalności oraz oferowane bogactwo asortymentu jesteśmy w rzeczywistości rynkiem hurtowym dla całego Mazowsza – zapewniając mieszkańcom regionu codzienne zaopatrzenie w artykuły pierwszej potrzeby.

Praska Giełda Spożywcza to nie tylko świeże warzywa i owoce – ale także mięso, wędliny, nabiał, napoje, pieczywo, ryby, mrożonki, ciasta i inne artykuły ogólnospożywcze, jak również opakowania do produktów spożywczych i środki czystości dla gospodarstwa domowego.

Nasz rynek hurtowy jest miejscem swobodnego funkcjonowania niezależnych firm handlowych i producenckich, które prowadzą aktywność biznesową, korzystając z infrastruktury stworzonej i przygotowanej przez nas do handlu.

Zarząd Praskiej Giełdy Spożywczej zaprasza do współpracy kolejne firmy, oferując im wynajem po atrakcyjnych cenach nowoczesnych hal przystosowanych do handlu, a także wynajem magazynów chłodniczych wyposażonych zgodnie ze standardami sanitarnymi. Oferowane hurtownie i magazyny przyszli najemcy mogą też przystosować do własnych potrzeb.

Najemcom zapewniamy dostęp do energii elektrycznej, sieci wodociągowej i usług telekomunikacyjnych. W trosce o Wasz majątek w postaci zmagazynowanych produktów i wyposażenia zapewniamy nowoczesny monitoring i całodobową ochronę obiektów przez nasze zespoły dozorujące, a także możliwość skorzystania z usług technicznych naszych służb czy wsparcia marketingowego. Informujemy również, że Wasi klienci nie będą ponosić żadnych kosztów wjazdu na teren naszego rynku hurtowego.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 77 15 826 lub 500 026 148, jak również bezpośrednio do biura na Praską Giełdę Spożywczą.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i