fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Hanex S.C. Handel Produkcja Jacek i Bożena Izydorczyk

  • Home
  • Hanex S.C. Handel Produkcja...
2 lut

Hanex S.C. Handel Produkcja Jacek i Bożena Izydorczyk

Hurtownia wędlin Hanex działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej od trzydziestu lat. Obecnie dysponuje ona powierzchnią ponad 70 m2. Od początku swojej aktywności na rynku hurtowym w Ząbkach zajmuje się dystrybucją wyłącznie wędlin pakowanych próżniowo – zarówno drobiowych, jak i wieprzowych.

W początkowym okresie działalności spółki sprzedaż mięsa czy wędlin w opakowaniach próżniowych miała na polskim rynku charakter niszowy. Obecnie jednak tak oferowane produkty zyskują coraz bardziej na popularności – w związku z tym konkurencja wśród dostawców jest coraz większa. Hanex ma jednak swoich stałych klientów, z którymi współpracuje od wielu lat.

Klientami hurtowni wędlin Hanex są sklepy spożywcze należące do polskich sieci lokalnych. Znajdują się one przede wszystkim w stolicy – na Ochocie i w Śródmieściu. Hurtownia sprzedaje im blisko 30 różnych rodzajów wędlin, które po części pakuje we własnym zakresie. Około 80 proc. swoich produktów hurtownia Hanex dostarcza bezpośrednio do klientów.

Wędliny oferowane przez Hanex pochodzą z różnych zakładów działających na terenie kraju. Część dystrybuowanych przez hurtownię produktów jest spakowana próżniowo już przez samych producentów.

Hurtownia wędlin Hanex handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 7:00 do 13:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i