fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Hurt-Detal Artykuły Spożywcze Henryk Rzepka, Marcin Makaruk

  • Home
  • Hurt-Detal Artykuły Spożywcze Henryk...
9 lis

Hurt-Detal Artykuły Spożywcze Henryk Rzepka, Marcin Makaruk

Hurtownia słodyczy H. Rzepka i M. Makaruk prowadzi na Praskiej Giełdzie Spożywczej sprzedaż produktów od 1993 roku. Na powierzchni ponad 90 m2 oferuje szeroki asortyment słodyczy, słodkich napojów, ciastek i cukierków. Spośród co najmniej 1500 indeksów produktów znajdujących się w dystrybucji hurtowni nieodmiennie najpopularniejsze od lat są zwykłe herbatniki i przekładane wafle.

Głównymi klientami hurtowni są sklepy – placówki o różnych formatach, ale przeważnie sklepy tradycyjne, osiedlowe. Do klientów hurtowni słodyczy należą także sklepiki szkolne – chociaż w mniejszym zakresie niż dawniej z uwagi na przepisy dotyczące asortymentu w takich miejscach.

Klienci hurtowni Rzepka i Makaruk znajdują się zarówno w stolicy, jak i na obszarze podstołecznym – przede wszystkim po prawej stronie Wisły. W Warszawie są m.in. na Pradze, Targówku i na Ochocie; zaś poza stolicą m.in. w Ząbkach, Wołominie, Wyszkowie, Mińsku Mazowieckim, a także w miejscowościach na kierunku otwockim.

Mimo wieloletniego przecierania szlaków i nawiązywania relacji handlowych, właściciele hurtowni – nie czekając na nowego klienta – w dalszym ciągu od czasu do czasu osobiście odwiedzają kolejne sklepy i nawiązują nowe kontakty, zbierając zamówienia.

Produkty, które sprzedaje hurtownia słodyczy Rzepka i Makaruk, pozyskuje od producentów z całej Polski. W przeważającej mierze ci producenci samodzielnie dowożą towar do hurtowni na Praskiej Giełdzie.

Proporcja pomiędzy masą towarów dystrybuowanych przez hurtownię bezpośrednio do klientów a sprzedawaną na Praskiej Giełdzie ulega w różnych tygodniach nieznacznym wahaniom; generalnie jednak nieco więcej produktów sprzedawanych jest na Praskiej Giełdzie.

Hurtownia słodyczy Rzepka i Makaruk handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 6:00 do 14:00 oraz w soboty, w godzinach – od 6:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i