fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Hurt-detal sc. barbara radajczyk, sławomir radajczyk

  • Home
  • HURT-DETAL SC. BARBARA RADAJCZYK,...
11 kw.

Hurt-detal sc. barbara radajczyk, sławomir radajczyk

Hurtownia słodyczy Radajczyk obecna jest na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1991 roku. Przez blisko trzydzieści lat jej właściciel prowadził ją razem ze wspólnikiem, a od niedawana jako firmę rodzinną – razem z małżonką.

Hurtownia dysponuje powierzchnią około 100 m2. W jej asortymencie obok szerokiej gamy słodyczy znajduje się również kawa i herbata. Indeks oferowanych produktów obejmuje około tysiąca pozycji.

Klientami hurtowni są właściciele polskich tradycyjnych sklepów osiedlowych – także tych na bazarach. Znajdują się oni na terenie powiatu wołomińskiego – w Ząbkach, Zielonce i w samym Wołominie, natomiast w stolicy są na Pradze Południe, Pradze Północ, w Wawrze, a także na Ursynowie.

W blisko 70 proc hurtownia prowadzi dystrybucję stacjonarną na Praskiej Giełdzie, a w pozostałej części dowozi towar do klientów. Produkty do swojej oferty pozyskuje od okolicznych dystrybutorów.

Hurtownia słodyczy Radajczyk handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku – od 5:00 do 14:00 oraz w sobotę – od 5:00 do 10:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i