fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Hurtownia warzyw i owoców Włodek

  • Home
  • Hurtownia warzyw i owoców...
18 sie

Hurtownia warzyw i owoców Włodek

Hurtownia o rejestrowej nazwie Przemysłowe Usługi Tartaczne Gryciuk prowadzi na Praskiej Giełdzie Spożywczej dystrybucję świeżych owoców, warzyw a także jaj. Na rynku hurtowym w Ząbkach działa już od 1992 roku; obecnie pod handlową nazwą „Włodek”, mając do dyspozycji 160 m2 powierzchni hali.

Hurtownia Włodek wyposażona jest w trzy chłodnie. Każda z nich jest przystosowana do innego rodzaju owoców i warzyw (chłodnia bananowa, chłodnia na owoce i warzywa twarde typu marchew, ziemniaki, buraki, jabłka oraz chłodnia na owoce i warzywa miękkie typu winogrona, pomidory, ogórki, koperek, szczypiorek, sałata itd.).

Hurtownia warzyw i owoców Włodek prowadzi dystrybucję swoich produktów zarówno na miejscu – na Praskiej Giełdzie Spożywczej, jak i dowożąc towar do klientów, na ich życzenie, Warzywa i owoce dostarcza własnymi pięcioma samochodami dostawczymi.  W swoje produkty hurtownia Włodek zaopatruje sklepy, szkoły, przedszkola, instytucje państwowe, firmy prowadzące sale bankietowe, firmy cateringowe.

Swój towar hurtownia warzyw i owoców sprzedaje zarówno na obszarze stolicy – m.in. w Rembertowie, na Bielanach czy na Ursynowie – jak i miejscowościach podwarszawskich. Klienci zlokalizowani najdalej od stolicy znajdują się m.in. w Wólce Radzymińskiej czy w Załubicach.

Hurtownia Włodek ma na terenie Mazowsza wielu dostawców produktów, które dystrybuuje. Sprzedawane przez nią warzywa i owoce pochodzą m.in. z plantacji spod Grójca, Płońska, Zakroczymia, Radzymina, Otwocka i Karczewa.

Hurtownia warzyw i owoców Włodek handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej w poniedziałek, w godzinach – od 2:00 do 13:00, od wtorku do piątku w godzinach – od 3:00 do 13:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 3:00 do 12:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i