fbpx
 • Languages:
Jak dojechać?

Hurtownie najbardziej przyjazne klientom

 • Home
 • Hurtownie najbardziej przyjazne klientom
16 wrz

Hurtownie najbardziej przyjazne klientom

Podczas uroczystych obchodów 28 rocznicy działalności Praskiej Giełdy Spożywczej nagrodzeni laurami zostali zwycięzcy jedenastej edycji plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi.

Ideą współzawodnictwa wyrażoną w formie plebiscytu jest uhonorowanie przez kupujących tych operatorów na Praskiej Giełdzie Spożywczej, którzy oferują klientom szeroki asortyment produktów, konkurencyjne ceny, wyróżniają się wysoką jakością obsługi, a także oferują upusty, rabaty i pomoc informacyjną.

Celem współzawodnictwa jest mobilizowanie operatorów do podnoszenia jakości obsługi klientów, jak również podkreślenie na Praskiej Giełdzie roli kupującego.

W tegorocznej edycji plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi swoje głosy na łącznie 44 operatorów oddało 1648 kupujących. Rywalizacja między hurtowniami toczyła się  w trzech kategoriach, w zależności od zajmowanej przez nie powierzchni handlowej.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu – nagrody z rąk burmistrz miasta Ząbki Małgorzaty Zyśk, przewodniczącego rady nadzorczej PGS Zenona Daniłowskiego oraz prezes Praskiej Giełdy Spożywczej Agnieszki Mostowskiej otrzymali:

 

W kategorii do 199 m2 zajmowanej powierzchni:

 1. Sprzedaż Hurtowa Owoców i Warzyw Andrzej Burdelas. Hurtownia działa na Praskiej Giełdzie od 1998 roku w branży owoców i warzyw krajowych i importowanych. Firma zajmuje powierzchnię 141 m2. Na Praskiej Giełdzie działa od 1998 roku. Hurtownia zdobyła laur po raz ósmy.

 

 1. BIS-PAK Jaworski Wojciech. Hurtownia opakowań jednorazowych działalność na PGS rozpoczęła w 2003 roku, obecnie prowadzi sprzedaż na powierzchni 149 m2. Laur HPK firma otrzymała po raz czwarty.

 

 1. Hurt-Detal Artykuły Spożywcze Henryk Rzepka Marcin Makaruk. Hurtownia handlująca głównie słodyczami, prowadzi na PGS działalność od 1994 roku, obecnie na powierzchni 85 m2. Laur HPK otrzymała po raz czwarty.

 

 

W kategorii – od 200 m2 do 499 m2 zajmowanej powierzchni:

 1.  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe APEX Andrzej Pełka. Hurtownia prowadzi dystrybucję wyrobów mięsnych. Na PGS działa od 1995 roku, zajmując obecnie powierzchnię 222 m2. Laur HPK firma odebrała po raz piąty.

 

 1. TOMAS Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Rybak Tomasz. Działalność w formie dystrybucji produktów ogólnospożywczych firma prowadzi na PGS od 2005 roku, zajmując aktualnie powierzchnię 225 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała w tym roku po raz trzeci.

 

 1. VICAPOL Paweł Wojtczuk. Hurtownia prowadzi dystrybucję napojów bezalkoholowych. Na Praskiej Giełdzie Spożywczej jest obecna od 2018 roku, zajmując powierzchnię 494 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała po raz pierwszy.

 

 

W kategorii od 500 mzajmowanej powierzchni:

 1. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mariusz Reda. Firma działa na PGS od 2005 roku i prowadzi dystrybucję napojów bezalkoholowych. Zajmuje powierzchnię 1260 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała w tym roku po raz czwarty.

 

 1. GONCIARZ Opakowania. Małgorzata Gonciarz Ireneusz Gonciarz Spółka Jawna. Na PGS firma działa od 1994 roku w branży opakowań jednorazowych, artykułów biurowych i chemii gospodarczej. Obecnie zajmuje powierzchnię 1660 m2. Laur HPK hurtownia otrzymała po raz siódmy.

 

 1. Centrum Drobiowe REG-DRÓB. Hurtownia działa w branży mięsnej. Na PGS działalność prowadzi od 1995 roku, zajmując obecnie powierzchnię 693 m2. Laur HPK firma otrzymała w tym roku po raz czwarty.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i