fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

INVEST MICHEL Mariola i Marek Michelis Sp. j.

  • Home
  • INVEST MICHEL Mariola i...
27 lip

INVEST MICHEL Mariola i Marek Michelis Sp. j.

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej od blisko trzydziestu lat działa hurtownia Invest Michel, która zajmuje się dystrybucją jaj. Po latach funkcjonowania na PGS firma rozwinęła się, wznosząc w Kobiernem zakład konfekcjonowania i pakowania jaj, które pozyskuje od krajowych ferm drobiu.

Sprzedawany stamtąd towar dystrybuowany jest na cały kraj, ale głównie na Mazowsze, Podlasie i na Lubelszczyznę. Odbiorcami są sklepy osiedlowe, cukiernie, polskie sklepy sieciowe (w zagranicznych pod marką własną), przedszkola, żłobki, szkoły, jednostki wojskowe, szpitale i inne instytucje publiczne. Firma zajmuje się także dystrybucją swojego towaru za granicę. Jaja kurze i przepiórcze eksportuje do krajów Unii Europejskiej.

Dystrybucja produktów Invest Michela z Praskiej Giełdy Spożywczej (w tym również pod nazwą firmy PHU Global) odbywa się bez dowozu do klienta – wyłącznie na miejscu. Klientami są głównie osiedlowe sklepy detaliczne ze stolicy i z okolicznych miejscowości: Zielonki, Kobyłki, Marek, Radzymina, Sulejówka, Wesołej, Rembertowa, Halinowa, a także Ząbek. Z kolei z dzielnic warszawskich klienci hurtowni jaj docierają na Praską Giełdę z Targówka, Pragi Północ i Pragi Południe oraz z Rembertowa.

W asortymencie hurtowni jaj Invest Michel znajdują się jaja ekologiczne, jaja od kur zielononóżek, z wolnego wybiegu, ściółkowe, jaja z zawartością naturalnych kwasów omega 3, przepiórcze, a także te najtańsze – z chowu klatkowego, o wielkościach od M do XXL.

Hurtownia jaj Invest Michel handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 4:30 do 12:00 oraz w soboty w godzinach – od 5:00 do 10:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i