fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Jak optymalnie obniżyć koszty związane z prowadzeniem wynajętej Hali?

  • Home
  • Jak optymalnie obniżyć koszty...
28 czerwiec

Jak optymalnie obniżyć koszty związane z prowadzeniem wynajętej Hali?

Hale do wynajęcia to popularne rozwiązanie, Gdyż duże koszty związane z prowadzeniem własnej hali często odstraszają potencjalnych kupców. Wydatki związane z prowadzeniem hali to nie tylko zakup maszyn, ale również zaimplementowanie nowoczesnego systemu IT, który pozwala na właściwie kierowanie procesami magazynowymi.

Do tego dochodzą również:

  • koszty utrzymania magazynu,
  • koszty związane z poniesionymi stratami,
  • koszty wynagrodzeń dla pracowników obsługujących hale.

Na szczęście wysokim kosztom magazynowania można zaradzić, Podstawą jest umiejętne zarządzanie pracownikami wynajętej hali. Zmniejszyć wydatki związane z działalnością wynajętej hali można również dzięki:

  • Umiejętnym negocjowaniem z firmami logistycznymi i transportowymi,
  • Dokładne i pieczołowite pakowanie towarów i ich zabezpieczanie – pozwala to zmniejszyć ryzyko utraty zysków (np. z powodu popsucia się lub uszkodzenia produktów),

Ciekawą opcją która pozwoli zwiększyć zyski i zmniejszyć wydatki generowane magazynowanie w halach jest outsourcing logistyki. Zatrudnienie firmy logistycznej poskutkuje optymalizacją i polepszeniem dostaw w firmie jak również zwiększy sprzedaż. Dlatego warto zainwestować i nie traktować tego jako wydatek! Pomoc firmy logistycznej pozwala na oszczędności nie tylko czasu, ale i pieniędzy oraz dodatkowych zasobów. Pomagają oni dostosować się do standardów logistycznych wymaganych do prawidłowego działania przedsiębiorstwa. Z tego powodu warto zainwestować w to rozwiązanie niezależnie od wielkości firmy i wynajmowanej hali.

Często połączenie wynajmu hali z współpracą firmy logistycznej jest jednym z najbardziej zyskownych rozwiązań zarówno dla małej firmy jak, dużej korporacji i dopiero powstającym przedsiębiorstwom.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i