fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Jubileuszowe biegi ze wsparciem Praskiej Giełdy Spożywczej

  • Home
  • Jubileuszowe biegi ze wsparciem...
30 wrz

Jubileuszowe biegi ze wsparciem Praskiej Giełdy Spożywczej

Jesienne Biegi Przełajowe są doroczną imprezą sportowo-rekreacyjną w Ząbkach, wzbudzającą masowe zainteresowanie dzieci i młodzieży, a także ich rodziców. Od początku organizację tych biegów wspiera Praska Giełda Spożywcza.

W tegorocznej XXX edycji biegów, organizowanych w ząbkowskim parku im. Michała Szuberta przez Urząd Miasta w Ząbkach i Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Kochanowskiego, wzięły udział setki uczniów ząbkowskich szkół podstawowych, absolwentów szkół, rodziców uczniów biegających wespół z dziećmi oraz innych dorosłych mieszkańców Ząbek. W swoich kategoriach wiekowych i z podziałem na płeć rywalizowali oni na różnych dystansach.

Największym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się, a zarazem największą atrakcję imprezy stanowiły biegi i sztafety rodzinne. Szczególne uznanie należy się rodzicom, którzy dają przykład swoim pociechom, spędzając z nimi wolny czas na aktywności fizycznej.

Każdemu uczestnikowi zawodów, który ukończył swój bieg, Praska Giełda Spożywcza w ramach regeneracji po wysiłku zapewniła sok w kartoniku i słodki batonik.

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i