fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

K. J. K. Bracia(Ewa Ślepowrońska)

  • Home
  • K. J. K. Bracia(Ewa...
28 wrz

K. J. K. Bracia(Ewa Ślepowrońska)

Hurtownia Bracia zajmuje się dystrybucją warzyw i owoców. Jej właścicielka prowadzi na Praskiej Giełdzie Spożywczej handel od 1994 roku – początkowo ze swoimi rodzicami, a obecnie z trzema synami, do których odnosi się szyld Bracia.

Na powierzchni 192 m2 hurtownia oferuje owoce i warzywa krajowe oraz pochodzenia zagranicznego. Obszar dystrybucji hurtowni Bracia ogranicza się do kręgu najbliższych gmin i prawobrzeżnej części stolicy. Klienci hurtowni warzyw i owoców znajdują się na Pradze i na Targówku oraz w Zielonce, Markach, Kobyłce, Wołominie, a poza powiatem wołomińskim w Sulejówku.

Głównymi klientami hurtowni warzyw i owoców Bracia są polskie tradycyjne sklepy, a także punkty sprzedaży detalicznej na targowiskach i na bazarach.

Dystrybucja około połowy sprzedawanych przez hurtownię Bracia produktów odbywa się na Praskiej Giełdzie, natomiast pozostała część jest ekspediowana do klientów dwoma samochodami dostawczymi.

Hurtownia Bracia poprzez pośrednika handlowego dokonuje również regularnej wysyłki swoich produktów do Wielkiej Brytanii – do sklepów spożywczych prowadzonych przez Polaków w różnych miejscowościach tego kraju.

Wieloletnimi dostawcami krajowych warzyw i owoców do hurtowni Bracia są m.in. ich producenci spod Grójca i spod Konstancina.

Hurtownia warzyw i owoców Bracia handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do soboty w godzinach – od 3:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i