fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Lux Suchecka Spółka Jawna

  • Home
  • Lux Suchecka Spółka Jawna
28 gru

Lux Suchecka Spółka Jawna

Hurtownia produktów rybnych Lux obecna jest na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1994 roku.

Na powierzchni około 100 m2 oferuje sprzedaż ryb świeżych (m. in. pstrąga, łososia i śledzia), ryb wędzonych i mrożonych, a także owoców morza, przetworów rybnych i konserw.

Klientami hurtowni Lux są w głównej mierze sklepy, ale ponadto restauracje, firmy cateringowe, jak również instytucje prowadzące zbiorowe żywienie – przedszkola i szkoły.

Klienci hurtowni rybnej Lux zlokalizowani są we wszystkich dzielnicach stolicy oraz w miejscowościach podwarszawskich: zarówno w bliskim sąsiedztwie Praskiej Giełdy – jak Zielonka czy Wołomin, jak również w nieco odleglejszych lokalizacjach – jak Wyszków, Mińsk Mazowiecki, a po drugiej stronie Wisły Żyrardów.

Dystrybucja produktów hurtowni Lux – w odróżnieniu od większości hurtowni na PGS – odbywa się w całości na Praskiej Giełdzie.

Sprzedawane przez siebie produkty – zwłaszcza świeże ryby – Lux pozyskuje głównie znad morza, konkretnie z Kołobrzegu, a inne produkty z przetwórni w województwach łódzkim i małopolskim.

Hurtownia produktów rybnych Lux handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 13:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 5:00 do 9:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i