fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Nowa hala na Praskiej Giełdzie

  • Home
  • Nowa hala na Praskiej...
29 maj

Nowa hala na Praskiej Giełdzie

Praska Giełda Spożywcza prowadzi sukcesywną rozbudowę własnych zasobów służących zwiększeniu dystrybucji artykułów spożywczych dla zaspokojenia potrzeb handlu detalicznego, usług cateringowych, zbiorowego żywienia, a także zaopatrzenia w produkty spożywcze wielu innych firm oraz instytucji publicznych.

W czerwcu bieżącego roku do dyspozycji operatorów – czyli firm prowadzących na Praskiej Giełdzie handel hurtowy, a pośrednio również ich klientów – zostanie oddana do użytku nowa, dostosowana do obecnych standardów hala o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych. Znajdą się w niej pomieszczenia wydzielone dla jej przyszłych użytkowników – o powierzchniach od 50 do ponad 300 metrów kwadratowych.

Wśród najemców zdecydowaną większość będą stanowić hurtownie, które swoje siły w handlu na Praskiej Giełdzie wypróbują po raz pierwszy. Z grona obecnych operatorów Praskiej Giełdy – do nowej hali zostaną relokowani: Bis-Pak (opakowania), Magic Trade (kawy i herbaty), Rzepka (ciastka i słodycze), Nowiko (kawy i herbaty) oraz Zbyszko (ciastka i słodycze). Cztery pierwsze hurtownie opuszczą halę B6 – obecnie jedną z najstarszych – która jest przeznaczona do modernizacji, celem dostosowania jej do aktualnych standardów prowadzenia handlu.

Każdy z najemców, który weźmie w użytkowanie wydzieloną dla siebie powierzchnię w stanie deweloperskim – otrzyma bezczynszowy okres czasu na samodzielną adaptację najmowanego boksu, by go dostosować do własnych potrzeb.

Jeszcze w roku bieżącym rozpocznie się budowa kolejnej hali handlowej – tym razem o powierzchni 1400 metrów kwadratowych.

Zasoby powierzchni użytkowej pod dachem, przeznaczonej do prowadzenia działalności handlowej na Praskiej Giełdzie Spożywczej przekroczyły już 31 tysięcy metrów kwadratowych.

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i