fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Nowiko s. j. Stanisław i Elżbieta Netter

  • Home
  • Nowiko s. j. Stanisław...
25 sie

Nowiko s. j. Stanisław i Elżbieta Netter

Hurtownia Nowiko prowadzi działalność na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1993 roku. Obecnie funkcjonuje na powierzchni 90 m2. Przez cały ten czas zajmuje się dystrybucją głównie kawy i herbaty. W swojej ofercie ma ponadto przyprawy, słodycze i napoje energetyczne.

Hurtownia kawy i herbaty Nowiko pozyskuje towar od importerów, od producentów i od dystrybutorów. Oferowany przez nią asortyment obejmuje obecnie kilkaset indeksów.

Dystrybucję swoich produktów opiera przede wszystkim na stałych klientach, z którymi współpracuje od wielu lat. Klientami są głównie osiedlowe sklepy, punkty sprzedaży na targowiskach, na bazarach, także hurtownie o odmiennym profilu, ale z segmentem spożywczym, sporadycznie też instytucje.

Poza stolicą hurtownia Nowiko prowadzi dystrybucję do klientów w miejscowościach podwarszawskich, jak Wołomin i Otwock, ale także bardziej odległych, jak Mińsk Mazowiecki czy nawet Siedlce.

Wszyscy klienci hurtowni kawy i herbaty Nowiko nabywają od niej towar na miejscu – na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

Hurtownia Nowiko handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 6:00 do 10:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i