fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

OSTROPOL sp. z o.o. sp. k.

  • Home
  • OSTROPOL sp. z o.o....
29 sie

OSTROPOL sp. z o.o. sp. k.

Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu OSTROPOL działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 15 lat. Obecnie ma ona do dyspozycji około tysiąca m2 powierzchni hali.

Hurtownia prowadzi na Praskiej Giełdzie sprzedaż mięsa wieprzowego, wołowego, cielęciny i drobiu – w tym kurzego, indyczego, kaczego i gęsiego – jak również sprzedaż wędlin. OSTROPOL dystrybuuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej mięso wyłącznie z własnego rozbioru, natomiast wędliny pozyskuje i oferuje także od działających na polskim rynku znanych marek wędliniarskich.

Firma OSTROPOL ma własny Zakład Rozbioru Mięsa w Rzepkach oraz Zakład Rozbioru Drobiu w Białymstoku, gdzie odbywa się również produkcja wędlin. Tam też ma miejsce wędzenie wysokiej jakości wędlin w zakresie około stu różnych produktów, które następnie są sprzedawane pod marką Wędzarnia Podlaska. Surowiec do własnej produkcji firma OSTROPOL pozyskuje ze znanych polskich ubojni.

Sprzedaż swoich produktów OSTROPOL prowadzi też we własnych dziewięciu sklepach firmowych usytuowanych w stołecznych dzielnicach oraz w Grodzisku Mazowieckim.

OSTROPOL na Praskiej Giełdzie Spożywczej prowadzi dystrybucję produktów w zakresie około dwóch tysięcy indeksów. Klientami hurtowni mięsa, wędlin i drobiu OSTROPOL są sklepy tradycyjne, ale także polskie sieci sklepów spożywczych, jak również szkoły, przedszkola i firmy cateringowe.

Produkty mięsne i wędliniarskie firma OSTROPOL sprzedaje na obszarze całej Polski, natomiast z hurtowni na Praskiej Giełdzie Spożywczej prowadzi dystrybucję głównie w województwie mazowieckim – m.in. w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim, Mińsku Mazowieckim, Sulejówku, Sokołowie i Wyszkowie. Dystrybucja z hurtowni na Praskiej Giełdzie odbywa się głównie własnymi piętnastoma samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze.

Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu OSTROPOL handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do soboty w godzinach – od 3:00 do 12:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i