fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Pakfal

Firma Pakfal jest firmą rodzinną działającą na rynku opakowań od 1993 roku. Od tegoż roku również związana z Praską Giełdą Spożywczą w Ząbkach, gdzie rozpoczynała swoją działalność. Na przestrzeni niespełna trzydziestu lat dzięki zaufaniu, lojalności i zaangażowaniu naszych Klientów i Pracowników, firma Pakfal sukcesywnie rozwijała  się i poszerzała swój asortyment.

Obecnie w ofercie firmy oprócz opakowań jednorazowych znajduje się chemia profesjonalna, środki higieniczne i artykuły do zachowania czystości, artykuły biurowe oraz maszyny do zgrzewania opakowań. Firma Pakfal świadczy również usługi pomagające w identyfikacji marki Klienta w postaci m.in. nadruku na pojemnikach, torbach papierowych, serwetkach czy kubeczkach.

Szeroki asortyment firmy Pakfal skierowany jest  do przedsięwzięć z branży cukierniczej, piekarniczej, gastronomicznej, cateringowej, hotelarskiej, masarskiej. Każdy sklep, gospodarstwo domowe, przedszkole, firma, urząd czy szkoła znajdą dla siebie artykuły potrzebne do bezpiecznego i higienicznego funkcjonowania.

Zapraszamy wszystkich Klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych do odwiedzenia nas na Praskiej Giełdzie Spożywczej Hala A8 lub w punkcie sprzedaży w Michalinie na ul. Piłsudskiego 12.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i