fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Partner Hurtowa Sprzedaż Jaj Jerzy Bartoszewski

  • Home
  • Partner Hurtowa Sprzedaż Jaj...
28 mar

Partner Hurtowa Sprzedaż Jaj Jerzy Bartoszewski

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej hurtownia Partner jest obecna od 1995 roku. Jej właściciel wcześniej handlował na Giełdzie z bratem – w jego firmie pod szyldem Tridex, która działała w pierwszych latach istnienia PGS.

Hurtownia Partner na powierzchni 330 m2 oferuje jaja konsumpcyjne głównie kurze, ale też i jaja przepiórcze. Jej klientami są przede wszystkim tradycyjne sklepy osiedlowe; ponadto miejsca zbiorowego żywienia, stołówki, bary, hotele, firmy cateringowe; także cukiernie, piekarnie i domy pomocy społecznej.

Klienci Partnera znajdują się zarówno w Warszawie, jak i w odległości do 50 kilometrów od stolicy. W stolicy obecni są m.in. na Pradze, Targówku, jak i na Mokotowie, Woli czy Ursynowie. W aglomeracji stołecznej są m.in. w Wyszkowie, Wołominie, Radzyminie, Otwocku i w Pruszkowie.

Hurtownia Partner prowadzi dystrybucję na PGS, gdzie sprzedawanych jest około 30 proc. towaru. Pozostała większość jest rozwożona do odrzwi klientów pięcioma samochodami dostawczymi.

Sprzedawany przez siebie towar hurtownia Partner pozyskuje z ferm m.in. z terenu Mazowsza i Wielkopolski. W zdecydowanej większości towar ten producenci dowożą do hurtowni na Praskiej Giełdzie.

Hurtownia jaj Partner handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 16:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 5:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i