fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

PH-U Sara-2 Sylwia Prukop

  • Home
  • PH-U Sara-2 Sylwia Prukop
28 kw.

PH-U Sara-2 Sylwia Prukop

Hurtownia mięsa i wędlin Sara-2 funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 2001 roku.

Na powierzchni 70 m2 oferuje mięso i wędliny w większości wytwarzane tradycyjnie – ale nie tylko, bo w odpowiedzi na oczekiwania klientów sprzedaje im także określone rodzaje wędlin produkowanych metodami przemysłowymi.

Oferta wędlin jest uzupełniona o propozycje przetworów warzywnych. Indeks produktów oferowanych przez hurtownię obejmuje łącznie około 150 pozycji.

Klientami hurtowni Sara-2 są właściciele sklepów spożywczych, restauracji, jak również takich instytucji jak przedszkola. W hurtowni zaopatrują się sklepy wyłącznie polskie, tradycyjne, nie należące do żadnych sieci, które są obecne także na bazarach i targowiskach.

Klienci hurtowni mięsa i wędlin znajdują się w stolicy po obydwu stronach Wisły – w tym na Pradze, Targówku, Woli i Ochocie. Spośród podstołecznych miejscowości w hurtowni Sara-2 zaopatrują się właściciele sklepów m.in. z Ząbek, Marek, Ożarowa i Podkowy Leśnej.

Dystrybucja produktów z hurtowni odbywa się w połowie na Praskiej Giełdzie, a w połowie bezpośrednio do klientów, do których towar jest dowożony samochodem chłodnią.

W sprzedawane klientom produkty hurtownia zaopatruje się w małych i dużych masarniach, usytuowanych przeważnie w okolicach Wrocławia.

Hurtownia mięsa i wędlin Sara-2 prowadzi sprzedaż na Praskiej Giełdzie Spożywczej w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek – w godzinach od 3:00 do 9:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i