fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Phu arpol arkadiusz pióro

  • Home
  • PHU ARPOL ARKADIUSZ PIÓRO
26 paź

Phu arpol arkadiusz pióro

Hurtownia warzyw i owoców Arpol handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od początku jej istnienia – tj. od 1991 roku, meldując się na jej terenie bodajże jako pierwsza spośród wszystkich hurtowni.

Obecnie dysponuje ona powierzchnią hali 192 m2 – w całości klimatyzowaną, w części której znajduje się też chłodnia na oferowane produkty o powierzchni 40 m2. W ofercie hurtowni Arpol obok warzyw i owoców krajowych i zagranicznych oraz cytrusów są również przetwory warzywno-owocowe i syropy.

Wśród klientów hurtowni Arpol przeważają zdecydowanie tradycyjne sklepy osiedlowe oraz miejsca sprzedaży warzyw i owoców na bazarach. W hurtowni zaopatrują się też firmy cateringowe oraz bary.

Hurtownia Arpol zaopatruje klientów na terenie powiatu wołomińskiego oraz kilku stołecznych dzielnic. Jej produkty docierają do nabywców m.in. w Wołominie, Kobyłce, Zielonce i Ząbkach, a w stolicy na Pragę Północ, Pragę Południe, Targówek i do Śródmieścia. W 70 proc. dystrybucja realizowana jest do drzwi klienta dwoma samochodami dostawczymi. W pozostałej części sprzedaż odbywa się w hurtowni na Praskiej Giełdzie.

Dostawcami krajowych warzyw i owoców do hurtowni Arpol są lokalni producenci z okolic Błonia, Konstancina-Jeziorny, Wołomina, Wyszkowa i Zakroczymia.

Hurtownia warzyw i owoców Arpol handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 3:00 do 12:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 3:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i