fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Plebiscyt na hurtownię przyjazną klientowi

  • Home
  • PLEBISCYT NA HURTOWNIĘ PRZYJAZNĄ...
28 sie

Plebiscyt na hurtownię przyjazną klientowi

W dniach 3 i 4 września 2019 roku, w godzinach: 6:00–11:00 na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej, przy bramie A i C zostanie przeprowadzona doroczna edycja tradycyjnego plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi.

Do głosowania na najlepszą zdaniem kupców hurtownię są zaproszeni wszyscy zaopatrujący się na Praskiej Giełdzie Spożywczej. Prawidłowo wypełniony i złożony do urny kupon plebiscytowy, którego formularz można pobrać w hurtowniach, jest też okazją do otrzymania upominku od Praskiej Giełdy Spożywczej w postaci parasola. Do składania wypełnionych kuponów zapraszamy na stanowiska, które będą ustawione przy wjeździe A oraz przy wjeździe C.

Celem plebiscytu, który w tym roku zostanie przeprowadzony po raz jedenasty, jest mobilizacja operatorów do podnoszenia jakości obsługi klientów, jak również podkreślenie ważnej roli kupującego.

Współzawodnictwo w formie plebiscytu ma na uwadze uhonorowanie właścicieli hurtowni – operatorów, którzy oferują klientom szeroki asortyment produktów w konkurencyjnych cenach, a także wyróżniają się wysoką jakością obsługi oraz oferują upusty i rabaty. Każdy z głosujących w plebiscycie może oddać tylko jeden głos.

W ubiegłorocznej edycji plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi laureatami zostały hurtownie: Zbyszko, Rzepka – Makaruk, Bis-Pak, Apex, Alosa, Tomas, Gonciarz, Ejart i Reg-Drób.

 

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i