fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Plebiscyt na hurtownię przyjazną klientowi

  • Home
  • PLEBISCYT NA HURTOWNIĘ PRZYJAZNĄ...
31 sie

Plebiscyt na hurtownię przyjazną klientowi

 

 W dniach – od 5 do 7 września 2018 r., w godzinach: 6:00–11:00 na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej zostanie przeprowadzona doroczna edycja tradycyjnego plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi.

Do głosowania na najlepszą zdaniem klientów hurtownię są zaproszeni wszyscy kupcy zaopatrujący się na Praskiej Giełdzie Spożywczej. Prawidłowo wypełniony kupon plebiscytowy, którego formularz można pobrać z hurtowni, daje możliwość otrzymania upominku od Praskiej Giełdy Spożywczej w postaci parasola. Do składania wypełnionych kuponów zapraszamy na stanowiska, które będą ustawione przy wjeździe A oraz przy wjeździe C.

Celem plebiscytu, który w tym roku zostanie przeprowadzony po raz dziesiąty, jest mobilizacja operatorów do podnoszenia jakości obsługi klientów, jak również podkreślenie ważnej roli kupującego.

Współzawodnictwo w formie plebiscytu ma na uwadze uhonorowanie właścicieli hurtowni – operatorów, którzy oferują klientom szeroki asortyment produktów w konkurencyjnych cenach, a także wyróżniają się wysoką jakością obsługi oraz oferują upusty i rabaty.

 

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i