fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

POLKOND BIS SP. z o.o. SP. Komandytowa

  • Home
  • POLKOND BIS SP. z...
20 lut

POLKOND BIS SP. z o.o. SP. Komandytowa

Hurtownia Polkond Bis działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 2016 roku. Jej właściciel prowadził wcześniej działalność na Giełdzie w ramach spółki Polkond.

Polkond Bis dysponuje powierzchnią około 120 m2. W ofercie hurtowni były na początku wyłącznie herbaty, następnie doszły kawy, głównie włoskie – zarówno ziarniste, jak i mielone. Pozostały asortyment spożywczy sprzedaży pełni rolę uzupełniającą dla oferty kaw i herbat i jest wyjściem naprzeciw doraźnym oczekiwaniom nabywców wspomnianych używek. Obecnie kawy i herbaty stanowią około 80 proc. sprzedawanego przez Polkond Bis asortymentu. Indeks produktów w ofercie hurtowni obejmuje ponad 100 pozycji.

Hurtownia Polkond Bis prowadzi dystrybucję głównie do sklepów – także do marketów sieciowych oraz do hurtowni artykułów spożywczych. Jej klienci są obecni we wszystkich dzielnicach stolicy, a w aglomeracji stołecznej m.in. w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim i Wyszkowie. Swój towar hurtownia herbaty i kawy wysyła także do odległych miejscowości w kraju: m.in. do Wrocławia, Krakowa czy Poznania. Produkty do swojej oferty Polkond Bis pozyskuje z całej Polski, a czasami z zagranicy.

Sprzedaż Polkondu Bis na samej Praskiej Giełdzie stanowi zaledwie kilka procent dystrybucji prowadzonej przez tę hurtownię. Zdecydowana większość towaru jest wysyłana do odbiorców za pomocą własnego transportu bądź za pośrednictwem firm kurierskich.

Sprzedażą produktów hurtowni na samej Praskiej Giełdzie zajmuje się w większym zakresie przede wszystkim powiązana rodzinnie z właścicielem spółka Magik Trade, zlokalizowana w sąsiedztwie Polkondu Bis.

Hurtownia herbaty i kawy Polkond Bis handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 8:00 do 16:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i