fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

PPHU Jadwiga Jasnowska

  • Home
  • PPHU Jadwiga Jasnowska
26 maj

PPHU Jadwiga Jasnowska

Hurtownia mięsa i wędlin Jadwigi i Grzegorza Jasnowskich funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej prawie od początku jej istnienia, bo od roku 1992. Nazwa hurtowni dla klientów brzmi: U Grzesia.

Na powierzchni około 200 m2 hurtownia oferuje szeroki asortyment mięsa i wędlin. W jej dystrybucji jest wieprzowina, wołowina – w tym flaki wołowe i jagnięcina. Oferowane przez hurtownię mięso jest wyłącznie polskie i pochodzi od producentów i z masarni z okolic Rawy Mazowieckiej.

W asortymencie wędlin wytwarzanych z tego mięsa zdecydowanie przeważają produkty przygotowane w oparciu o tradycyjne, regionalne receptury.

Klientami hurtowni Jasnowskich są właściciele wyłącznie polskich tradycyjnych sklepów osiedlowych, jak również punkty sprzedaży mięsa i wędlin na miejskich bazarach. Do grona klientów hurtowni należą również instytucje – szkoły i domy pomocy społecznej.

Klienci są zlokalizowani w prawobrzeżnej części stolicy – tj. na Pradze, Targówku czy w Wawrze – a także w aglomeracji stołecznej, m.in. w Radzyminie, Tłuszczu, Nieporęcie i w Grodzisku Mazowieckim.

Dystrybucja hurtowni odbywa się prawie wyłącznie na Praskiej Giełdzie, co jest potwierdzeniem opinii wśród klientów o wysokiej jakości sprzedawanych przez hurtownię produktów.

Firma hurtowa mięsa i wędlin PPHU Jadwiga Jasnowska handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od wtorku do soboty – od godz. 4:00 do godz. 9:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i