fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

PPHU Pro-Exo II s.c. Zdzisław i Paweł Bochenek

  • Home
  • PPHU Pro-Exo II s.c....
20 gru

PPHU Pro-Exo II s.c. Zdzisław i Paweł Bochenek

Hurtownia produktów warzywnych Pro-Exo prowadzi na Praskiej Giełdzie Spożywczej działalność od 25 lat.

Zajmuje się ona głównie dystrybucją wytwarzanych przez siebie produktów warzywnych – sałatek, ogórków konserwowych, kiszonek: tj. kapusty, buraków i marchewki, a także soków z warzyw. Sprzedaje ponadto surowe warzywa i owoce.

Klientami hurtowni Pro-Exo są w większości sklepy osiedlowe – zarówno niezrzeszone, jak i zrzeszone w lokalnych polskich sieciach. Znaczącą część odbiorców stanowią również firmy cateringowe oraz instytucje prowadzące zbiorowe żywienie, jak przedszkola i szkoły.

Przetwory dostarczane przez hurtownię są przygotowywane według starych, rodzinnych receptur, bez chemicznych konserwantów, a w przypadku umów z odbiorcami – także zgodnie ze szczegółowymi oczekiwaniami i gustami smakowymi zamawiających. Warzywa, z których Pro-Exo przygotowuje swoją ofertę dla klientów, pochodzą od właścicieli lokalnych plantacji spod Ożarowa Mazowieckiego, Grójca i Konstancina-Jeziorny.

Klienci Pro-Exo na Praskiej Giełdzie są przeważnie z prawobrzeżnej części stolicy, tj. z Targówka, Pragi i Rembertowa oraz z miejscowości podwarszawskich należących do powiatu wołomińskiego; a ponadto m.in. z Sulejówka, Starej Miłosny czy z Otwocka. Najdalej hurtownia dystrybuuje towar do klientów w Płocku, Sierpcu i Kutnie.

Swoje produkty dostarcza w większości do klientów samodzielnie, rozwożąc je pięcioma samochodami. Sprzedaż stacjonarna na Praskiej Giełdzie stanowi niespełna 30 proc. całej dystrybucji hurtowni.

Firma hurtowa Pro-Exo handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do soboty w godzinach – od 2:00 do 11:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i