fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

PPHU Zbyszko Zbigniew Gogłoza

  • Home
  • PPHU Zbyszko Zbigniew Gogłoza
20 cze

PPHU Zbyszko Zbigniew Gogłoza

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej hurtownia Zbigniewa Gogłozy, którą prowadzi wespół z małżonką, funkcjonuje od 1992 roku.

Obecnie, na powierzchni 120 m2 firma sprzedaje słodycze i ciastka, oferując klientom od półtora do dwóch tysięcy pozycji asortymentu.

Klientami hurtowni Zbyszko są w głównej mierze właściciele polskich tradycyjnych sklepów, również tych znajdujących się na bazarach, a także firmy cateringowe.

Klienci pochodzą z wielu miejscowości – zarówno z samej stolicy jak i z miast podstołecznych, jak Ząbki, Marki czy Wyszków. Hurtownia swoje produkty adresuje także do wielu właścicieli małych sklepów, którzy prowadzą je na terenach wiejskich. Najdalej ze swoim towarem hurtownia dociera do Łomży, Ostrołęki, Siedlec i Łodzi. W okresie lepszej prosperity na liście klientów hurtowni figurowali właściciele sklepów z Gdańska, a nawet ze Szczecina.

Ponad 70 proc. klientów hurtowni Zbyszko nabywa jej produkty bezpośrednio na Praskiej Giełdzie, a do pozostałych klientów towar dowozi właściciel hurtowni.

Produkty dla swojej dystrybucji hurtownia Zbyszko pozyskuje od blisko stu sprawdzonych producentów-dostawców, którzy sami zwracają się z propozycjami swoich produktów oraz dostarczają je na swój koszt na Praską Giełdę.

Hurtownia słodyczy i ciastek Zbyszko handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku – od godz. 5:00 do 13:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i