fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Pracowity 2017 rok Praskiej Giełdy Spożywczej

  • Home
  • Pracowity 2017 rok Praskiej...
13 mar

Pracowity 2017 rok Praskiej Giełdy Spożywczej

Rok 2017 zapowiada się pracowicie dla Praskiej Giełdy Spożywczej. Janusz Dąbrowski, dyrektor PGS, przedstawił harmonogram przedsięwzięć organizowanych i współorganizowanych przez Giełdę w ciągu najbliższych 12. miesięcy.

 

Najważniejsze wydarzenia organizowane od lat przez Praską Giełdę Spożywczą przypadają na wrzesień tego roku.

W dniach 6 – 8. września odbędzie się kolejna edycja plebiscytu „Hurtownia przyjazna klientowi”. Konkurs będzie połączony z wystawą przygotowaną przez Instytut Sadownictwa i Warzywnictwa w Skierniewicach.

Tydzień późnej 15 – 16. września będzie miała miejsce 10. – jubileuszowa odsłona „Polskich Smaków” pod hasłem „Smaczne bo Podkarpackie”. Współorganizatorem imprezy jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Natomiast na 23. września zostały zaplanowane obchody 26. rocznicy powstania Praskiej Giełdy Spożywczej.

W tym roku PGS będzie m.in. współorganizatorem „Warszawskiego Święta Chleba”,  które odbędzie się 1 października na warszawskiej Starówce. Wcześniej natomiast Giełda czynnie wesprze „Olimpiadę Młodych Producentów Rolnych”, której finał już 18 marca podczas Targów Rolniczych w Kielcach, plebiscyt na „Wójta Roku” (23 kwietnia) oraz obchody 150. rocznicy urodzin Władysława Reymonta (7 maja).

Poza ogólnokrajowymi wydarzeniami PGS angażuje się w szereg działań lokalnych związanych z Mazowszem a zwłaszcza z Ząbkami.

Link do artykułu

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i