fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Praska Giełda Spożywcza ambasadorem Ząbek

  • Home
  • Praska Giełda Spożywcza ambasadorem...
18 lut

Praska Giełda Spożywcza ambasadorem Ząbek

Praska Giełda Spożywcza zdobyła Statuetkę Ambasadora Ząbek za rok 2018. Ceremonia jej wręczenia odbyła się 16 lutego 2019 roku w hotelu Mansor, podczas III Balu Charytatywnego zorganizowanego pod patronatem burmistrza miasta Ząbki. Statuetkę, w postaci złotego serca, z rąk burmistrz miasta Małgorzaty Zyśk odebrała prezes zarządu Praskiej Giełdy Spożywczej Agnieszka Mostowska.

Podczas balu, wzorem lat ubiegłych, zostały uhonorowane firmy i instytucje, których aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta Ząbki i poprawę standardu życia mieszkańców; które ponadto wspierają lokalne wydarzenia i angażują się w działalność charytatywną. W gronie nagrodzonych znalazła się Praska Giełda Spożywcza.

Laureaci statuetek zostali uprzednio zaproponowani przez mieszkańców Ząbek korzystających z ich działalności, a ich propozycje zostały poddane ocenie Kapituły nagrody.

W trakcie imprezy przeprowadzono licytację prac przygotowanych przez wychowanków ząbkowskich świetlic środowiskowych, w której wzięła również udział PGS. Dochód z licytacji i z całej imprezy został przeznaczony na rzecz podopiecznych tych świetlic.

 

 

 

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i