fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Praska Giełda Spożywcza zapowiada nowe inwestycje

  • Home
  • Praska Giełda Spożywcza zapowiada...
13 mar

Praska Giełda Spożywcza zapowiada nowe inwestycje

8 marca została zaprezentowana nowa odsłona strony internetowej Praskiej Giełdy Spożywczej. Podczas konferencji Zenon Daniłowski, przewodniczący Rady Nadzorczej PGS, przedstawił także plany inwestycyjne spółki.

 

W trakcie spotkania zostały zaprezentowane plany inwestycyjne spółki związane z realizacją na Praskiej Giełdzie Spożywczej centrum logistycznego.

– Planujemy przebudować i przekształcić część giełdy tak, żeby mogła funkcjonować w oparciu o nowoczesny system Cross – docking, gdzie nasi hurtownicy na wynajętych powierzchniach od 1500 do 2000 metrów będą przyjmować dużymi transportami samochodowymi dostawy od producentów. Następnie będą je krótkotrwale magazynować, kompletować dostawy i wystawiać do sprzedaży Cash and Carry lub samodzielnie dowozić do sklepów – tłumaczy Zenon Daniłowski, przewodniczący Rady Nadzorczej PGS.

Dzięki swojej lokalizacji Praska Giełda Spożywcza upatruje sukces nowych działań spółki.

– Myślę, że ten projekt ma duże szanse powodzenia, ponieważ już teraz cieszy się zainteresowaniem naszych obecnych jak i nowych klientów. Wiele firm chciałoby być użytkownikami naszych powierzchni ze względu na bardzo korzystne zlokalizowanie Praskiej Giełdy Spożywczej. Bliskość Warszawy pozwala w łatwy sposób dotrzeć do dużej ilości punktów sprzedaży detalicznej i cateringowej. Moim zdaniem pod względem organizacyjnym, logistycznym oraz komunikacyjnym jesteśmy odpowiednio przygotowani, żeby rozwijać się – wyjaśnia Zenon Daniłowski.

Podczas konferencji przedstawiono także odświeżoną witrynę, która ma przede wszystkim ułatwić obecnym i nowym klientom dostęp do oferty Praskiej Giełdy Spożywczej. Strona została również dopasowana do wersji mobilnej na Smartfony.

– Nowa strona praskagieldaspozywcza.pl powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. W przeszłości nie wielu z nich korzystało z mobilnych form zamawiania towarów na naszej giełdzie. Raczej przeglądali i realizowali zamówienia w sposób tradycyjny. Preferowali osobisty udział w procesie zakupu. W dzisiejszych czasach żyjemy coraz szybciej. Zmienia się pokolenie oraz jego potrzeby. Coraz więcej naszych klientów chce zdalnie mieć możliwość przejrzenia oferty poszczególnych hurtowni. Dzięki naszej stronie dajemy im możliwość dokładnego poznania każdego zakątka naszej giełdy. Co prawda przez stronę nie można realizować zamówień, ale każdy nasz hurtownik, którego witryna pozwala zidentyfikować, ma system zakupów online – wyjaśnia przewodniczący Rady Nadzorczej PGS.

Link do artykułu

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i