fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Przedsiębiorstwo Handlowe Tomas Tomasz Rybak

  • Home
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Tomas Tomasz...
10 paź

Przedsiębiorstwo Handlowe Tomas Tomasz Rybak

Hurtownia produktów spożywczych Tomas funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 1997 roku. Wcześniej jej właściciel przez kilka lat działał na Praskiej Giełdzie w spółce z inną osobą i pod innym szyldem.

Hurtownia Tomas w pierwszym okresie działalności prowadziła handel wyłącznie produktami nabiałowymi. Z upływem czasu, potrzeba wyjścia naprzeciw dotychczasowym klientom skłoniła firmę do zróżnicowania oferty i poszerzenia jej do poziomu hurtowni ogólnospożywczej. Przewaga produktów nabiałowych została mimo to utrzymana, a dystrybucja nabiału sięga obecnie blisko 80 proc. całej sprzedaży hurtowni.

Obok nabiału hurtownia Tomas na powierzchni 420 m2 hali, gdzie znajduje się również chłodnia, oferuje m.in. jaja, artykuły sypkie, napoje, przetwory zbożowe i słodycze. Na całość indeksu asortymentu w sprzedaży stałej składa się około 1200–1400 produktów.

Klientami hurtowni są prawie wyłącznie polskie tradycyjne sklepy. A poza tym bywają też szkoły, przedszkola oraz cukiernie.

Dystrybucja produktów hurtowni ogólnospożywczej Tomas odbywa się do klientów w miejscowościach położonych na prawo od Wisły – na wschód i na północ. Wśród tych miejscowości są: Mińsk Mazowiecki, Załubice, Wyszków, Radzymin, Wołomin, Halinów, Sulejówek, Pułtusk. W prawobrzeżnej części stolicy kontrahenci Tomasa są na Pradze, Grochowie oraz w Rembertowie.

Prawie cała dystrybucja hurtowni odbywa się do drzwi klienta, gdzie towar dostarczany jest czterema samochodami. Sprzedawane produkty hurtownia pozyskuje głównie od producentów w kraju. Produkty nabiałowe pochodzą przede wszystkim z mleczarń na Mazurach.

Hurtownia ogólnospożywcza Tomas handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 3:00 do 12:00 oraz w soboty, w godzinach – od 4:00 do 8:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i