fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mariusz Reda

  • Home
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mariusz...
27 cze

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mariusz Reda

Firma hurtowa Reda zajmuje się na Praskiej Giełdzie Spożywczej dystrybucją wód i napojów w butelkach różnej pojemności oraz w kartonach. Reda działa na rynku hurtowym w Ząbkach od 1996 roku.

Hurtownia Reda oferuje po cenach hurtowych całą gamę popularnych wód gazowanych i niegazowanych oraz smakowych znanych marek, pochodzących od czołowych producentów w całego kraju. Nabywa od nich i sprzedaje także soki o wielu smakach i nektary oraz napoje izotoniczne. Ponadto jest partnerem jednej ze światowych marek napojów i sprzedaje jej produkty. Oprócz wód i napojów hurtownia Reda prowadzi dystrybucję piwa pozyskiwanego od wielu producentów.

Klientami hurtowni napojów Reda są głównie sklepy spożywcze, ale prowadzi też dystrybucję do lokali gastronomicznych. Geografia sprzedaży produktów hurtowni Reda to stołeczne dzielnice: Praga, Targówek, Białołęka, Mokotów, Wola i inne, a także miejscowości na obszarze okolicznych powiatów. To m.in. Sulejówek, Mińsk Mazowiecki i Wołomin Większość kupujących to stali klienci. Poziom sprzedaży napojów ma w dużej mierze charakter sezonowy – zależny od pory roku.

Dystrybucję swoich produktów hurtownia Reda prowadzi – sprzedając mniej więcej w połowie na Praskiej Giełdzie Spożywczej, a w połowie dostarczając towar do klienta. Do dowiezienia towaru klientowi służy hurtowni pięć własnych samochodów dostawczych, które dostarczają towar nawet na odległość do 50 kilometrów od Praskiej Giełdy.

Firma hurtowa Reda handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 14:00 oraz w soboty, w godzinach – od 5:00 do 10:00.

Chętnie poznamy Twoją opinię.

Zamieść ją w naszym profilu.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i