fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem

  • Home
  • Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem
11 gru

Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem

Praska Giełda Spożywcza od początku swojej działalności biznesowej uczestniczy w życiu lokalnej społeczności – odpowiadając na potrzeby różnych instytucji i organizacji społecznych.

Jedną z organizacji, którą Praska Giełda w jej działalności systematycznie wspiera, jest Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w Ząbkach, które funkcjonuje w ramach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Przy okazji obchodzenia kolejnych rocznic swojego istnienia, Praska Giełda organizuje na rzecz Koła licytacje, z których dochód przekazuje na bieżące potrzeby jego niepełnosprawnych podopiecznych.

W związku z imprezą mikołajkową Koła TPD w Ząbkach, przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Praska Giełda Spożywcza przekazała dzieciom i młodzieży Koła torby pełne słodkich upominków. Podziękowania za owocną dla podopiecznych współpracę złożył kierownictwu Koła przedstawiciel Praskiej Giełdy Janusz Dąbrowski.

Praska Giełda Spożywcza już od dziesięcioleci podejmuje na rzecz swojego otoczenia ten rodzaj aktywności społecznej, który dopiero od niedawna przedstawia się firmom jako ze wszech miar pożądany, określając go mianem społecznej odpowiedzialności biznesu…

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i