fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Przedświąteczne zakupy na Praskiej Giełdzie

  • Home
  • Przedświąteczne zakupy na Praskiej...
4 kw.

Przedświąteczne zakupy na Praskiej Giełdzie

Przed świętami wielkanocnymi wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na zakupy do licznych hurtowni znajdujących się na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

U handlujących na naszym rynku hurtowym znajdziecie Państwo niespotykany nigdzie indziej wybór różnorodnych produktów, szczególnie świeżych – z uwzględnieniem oferty świątecznej.

A zatem czeka na Państwa szeroka gama produktów kojarzonych ze świętami. Należą do nich jaja – w tym ekologiczne i z wolnego wybiegu. Jest też unikalny wybór mięsa białego i czerwonego oraz wędlin na świąteczny stół – w tym tradycyjnych, pochodzących z kilku regionów Polski.

Duża jest też oferta różnych gatunków ryb – zarówno świeżych, mrożonych, jak i wędzonych.

W okresie przedświątecznym na Giełdzie pojawiają się nie tylko zagraniczne, ale także krajowe warzywa spod osłon, zwane popularnie nowalijkami.

Hurtownie na Praskiej Giełdzie mają również, jak zawsze, szeroką gamę produktów nabiałowych.

Na chętnych do przygotowania wszelakich potraw i wypieków we własnym zakresie czeka bogactwo odpowiednich składników, jak: mąki, makarony, przyprawy, zioła, bakalie…

Ponadto jak zawsze zastaniecie Państwo bogatą ofertę różnych rodzajów kawy, herbaty, napojów oraz słodyczy.

Ponieważ na Praskiej Giełdzie Spożywczej jest wielu sprzedających, dlatego podobnym produktom towarzyszą różne ceny. Dzięki temu każdy z Państwa ma możliwość dostosowania swojego wyboru do poziomu cen akceptowalnego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i