fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Reg Drób od 25 lat na Praskiej Giełdzie Spożywczej

  • Home
  • Reg Drób od 25...
24 lut

Reg Drób od 25 lat na Praskiej Giełdzie Spożywczej

Centrum Drobiowe Reg Drób obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestopięciolecia działalności na Praskiej Giełdzie Spożywczej. Firma należy do wąskiego grona najbardziej znaczących i najdłużej działających na Praskiej Giełdzie hurtowni. Prowadzi sprzedaż wysokiej jakości mięsa kurczaka, indyka, kaczki, gęsi i perliczki, a także mięsa wieprzowego i wołowego. Hasło firmy głosi: Bogaty wybór! Zawsze świeże! Dobre ceny! Reg Drób zajmuje w hali powierzchnię blisko 700 m2.

Przez okres ćwierćwiecza swojej aktywności hurtownia zdobyła licznych i wiernych klientów. Reg Drób w oczach klientów od wielu lat cieszy się nieodmiennie uznaniem. Wskazywali oni firmę już czterokrotnie jako laureata w plebiscycie „Hurtownia Przyjazna Klientowi”.

Godne podkreślenia jest zaangażowanie prospołeczne Reg Drobiu na rzecz potrzebujących. Firma uczestniczyła w Świątecznej Zbiórce Żywności, organizowanej przez lata na Praskiej Giełdzie w okresie przed świętami Bożego Narodzenia. Bierze też udział w dorocznej akcji Dar Serca, organizowanej przez Praską Giełdę Spożywczą wspólnie z „Teleexpressem” – między innymi w Kisielanach, Kozienicach i Izdebnie. Uczestniczy również w licytowaniu rękodzieł dzieci i młodzieży niepełnosprawnej podczas dorocznej aukcji w trakcie obchodów rocznicowych powstania Praskiej Giełdy Spożywczej – z której  dochód jest przeznaczany na organizacyjną działalność młodych niepełnosprawnych.

Założycielką, a zarazem szefową firmy Reg Drób przez cały okres jej działalności jest Regina Strąk. Ona sama jest postrzegana jako osoba o zaletach szefowej idealnej. Cechuje ją ogromna pracowitość, samodyscyplina i wynikająca z samodzielności pewność siebie w prowadzeniu firmy. W relacji do kontrahentów jest sumienna i niezawodna. Swoim pracownikom stawia wprawdzie wysokie wymagania, ale posiada rzadką umiejętność odpowiedniego motywowania ich do pracy. O swojej firmie pani Regina mówi żartobliwie, że jest pogotowiem drobiowym. Jak potrzeba – to dowiezie towar do klienta, nawet jeśli on sam o nim zapomniał…

Podczas jubileuszowej uroczystości w hotelu Mansor w Ząbkach gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów złożyła firmie  i osobiście Reginie Strąk prezes Praskiej Giełdy Spożywczej Agnieszka Mostowska. Na okolicznoś ć jubileuszu firmy obecni byli dostawcy i liczni klienci Reg Drobiu.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i