fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Roma Hurtownia Rolno-Spożywcza Roman Pazio

  • Home
  • Roma Hurtownia Rolno-Spożywcza Roman...
13 wrz

Roma Hurtownia Rolno-Spożywcza Roman Pazio

Hurtownia warzyw i owoców Roma funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 2001 roku. Wcześniej właściciel firmy w spółce z bratem sprzedawał na Giełdzie pod szyldem Ekopolu.

Hurtownia Roma ma do dyspozycji około 100 m2 powierzchni hali, gdzie oferuje polskie i zagraniczne owoce i warzywa, z których część przechowywana jest w przeznaczonej do tego chłodni.

Roma prowadzi dystrybucję swoich produktów do sklepów, instytucji i firm produkcyjnych oraz przetwórczych. Jeśli chodzi wolumen sprzedaży, to sklepy są jej klientami w połowie, natomiast w pozostałej części są to szkoły, przedszkola, cukiernie, piekarnie i inne. Część odbiorców owoców i warzyw z hurtowni Roma przetwarza nabywane produkty na soki i inne artykuły, które oferuje swoim klientom.

Klienci hurtowni warzyw i owoców Roma pochodzą zarówno ze stolicy, jak i z jej okolic. Spośród dzielnic warszawskich klienci Romy znajdują się na Okęciu, Ursynowie i na Białołęce. Z miejscowości podwarszawskich, klienci hurtowni są m.in. w Otwocku, Wołominie, Kobyłce czy w Sulejówku. W przeważającej części są to klienci długoletni, a relacje handlowe z nimi utrzymują się niekiedy od poprzedniego pokolenia właścicieli firm.

Blisko 80 proc. towaru hurtownia warzyw i owoców Roma dystrybuuje bezpośrednio do swoich klientów, rozwożąc go własnymi pięcioma samochodami.

Sprzedawane produkty, w przypadku warzyw i owoców krajowych, Roma pozyskuje w większości bezpośrednio od producentów, z których część – m.in. spod Grójca – dostarcza je sama do hurtowni na Praskiej Giełdzie.

Firma hurtowa Roma handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 4:00 do 12:00 oraz w soboty, w godzinach – od 4:00 do 10:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i