fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Rynek owocowo-warzywny w nowym miejscu

  • Home
  • Rynek owocowo-warzywny w nowym...
14 maj

Rynek owocowo-warzywny w nowym miejscu

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej nastąpiła zmiana lokalizacji rynku owocowo-warzywnego. Dzięki temu sprzedaż owoców i warzyw została skupiona w jednym miejscu, a obsługa klientów i kontrahentów będzie sprawniejsza.

Okolicznościowa uroczystość na Praskiej Giełdzie z tej okazji odbyła się dnia 8 maja br. Obok operatorów hurtowni znajdujących się w nowej lokalizacji, obecne było kierownictwo oraz pracownicy Praskiej Giełdy Spożywczej. Ze względu na obowiązujące ograniczenia covidowe nie wystosowano zaproszeń do klientów.

Gościem uroczystości była burmistrz miasta Ząbki Małgorzata Zyśk, która dokonując oficjalnego otwarcia nowych obiektów, podkreśliła rolę Praskiej Giełdy w życiu gospodarczym i społecznym Ząbek oraz życzyła kolejnych sukcesów w rozwoju naszego rynku hurtowego. Uczestnicy okolicznościowego wydarzenia otrzymali symboliczne gadżety – w tym także maseczki z logo Praskiej Giełdy.

Istniejący do tej pory plac owocowo-warzywny został zlikwidowany w związku z sytuacją epidemiczną. Operatorzy zostali zainstalowani w nowo wybudowanych obiektach, Każda nowa hurtownia jest wyposażona zgodnie ze standardami sanitarnymi, które tym bardziej zyskały na znaczeniu w dobie pandemii. W każdym punkcie zapewniono miejsce na nowoczesne chłodnie, co przyczyni się do prawidłowego przechowywania sprzedawanych, świeżych produktów.

Praska Giełda Spożywcza to świeże warzywa, owoce, mięso, wędliny, ciasta, napoje, opakowania oraz chemia gospodarcza. Zapraszamy do odwiedzenia nowo powstałego rynku owocowo-warzywnego przy ul. Piłsudskiego 180 w Ząbkach.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i