fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Słota jodłowa wędliny z podkarpacia

  • Home
  • SŁOTA JODŁOWA WĘDLINY Z...
4 maj

Słota jodłowa wędliny z podkarpacia

Hurtownia Słota, zajmująca się sprzedażą wędlin opartych na naturalnych recepturach, działa na Praskiej Giełdzie Spożywczej od wiosny 2022 roku. Jako firma rodzinna założona w 1990 roku – której tradycje sięgają okresu sprzed II wojny światowej – prowadzi we wsi Jodłowa na Podkarpaciu produkcję tych wędlin z surowca pochodzącego od okolicznych rolników – hodowców trzody chlewnej. Jako hurtownia na Praskiej Giełdzie zajmuje się zatem dystrybucją produktów w pełnym znaczeniu własnych, ponieważ oferuje produkty prawie wyłącznie z własnej masarni.

W jej ofercie wędlin tradycyjnych, przygotowanych z użyciem jedynie naturalnych składników, znajdują się: kiełbasa, kabanosy, szynka, baleron, polędwica, wędzony schab i boczek oraz podroby: salceson, pasztetowa i kaszanka. Ograniczenie się do skromnego, klasycznego portfolio wędlin pozwala firmie skupić się na utrzymaniu wysokiej jakości wyrobów.

Dystrybucja produktów Słoty Jodłowej odbywa się przez różne kanały – m.in. do klientów w całym kraju za pośrednictwem sklepu internetowego na firmowej stronie wedlinyregionalne.pl, przez sklep własny w miejscu produkcji oraz dowóz wyrobów do miejsc sprzedaży – głównie do hurtowni wędlin na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku.

Dystrybucja na Mazowszu prowadzona jest w dużej mierze za pośrednictwem własnej hurtowni na Praskiej Giełdzie. Wędliny dostarczane są bezpośrednio do klientów w dzielnicach stołecznych oraz w okolicznych miejscowościach. Sprzedaż stacjonarna na Praskiej Giełdzie stanowi niewielką część dystrybucji hurtowni Słota Jodłowa.

Wyroby Słoty wysyłane są również za granicę: głównie do Niemiec, ale i innych krajów Unii Europejskiej.

Hurtownia wędlin z Podkarpacia handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do czwartku w godzinach – od 10:00 do 15:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i